facebook twitter Google Plus

Gökçe Bahadır Adı Efsane'den Ayrılacak Mı?


Adı Efsane Yeni bölüm fragmanı
Reklamlar

Adı Efsane dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan Bahar'ı canlandıran Gökçe Bahadır'ın ayrılacağı haberini aldık. Daha önce Erdal Beşikçioğlu'nun diziden ayrılacağı haberiyle sosyal medya sallanmıştı şimdi de Rojda Demirer ve Gökçe Bahadır'ın da ayrılacağını öğrendik. Adı Efsane gençlik dizisi olarak sadece genç oyuncularla yaz aylarında yayınlanmaya devam edecek.

2017 yılının ocak ayında başlayacak olan Adı Efsane dizisinin başrol oyuncusu belli oldu. Kanal D ekranlarında yer alacağı netleşen dizinin kadın başrol oyuncusu Gökçe Bahadır oldu.

gökçe bahadır yeni dizisi adı efsane bahar kimdir

Oyuncu ve cast çalışmaları devam eden Adı Efsane dizisinin Gökçe Bahadır'ın Bahar karakterine hayat veriyordu. Bahadır son olarak Hatırla Gönül dizisinde (Gönül) karakterine hayat vermiş fakat reytinglerde alınan kötü sonuçlardan sonra erken final yapmıştı. Gökçe Bahadır (Bahar)

1981 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Gökçe Bahadır Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın, Hatırla Gönül gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Hatırla Gönül dizisinde başrol Gönül karakterini oynayacak.

Yükleniyor...
Facebook Yorumları