facebook twitter Google Plus

Adı Efsane Oyuncuları Konusu Fragmanı


Reklamlar

D Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Adı Efsane'nin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Devrim Yalçın oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu ve Hilal Yıldız birlikte kaleme alıyorlar. Adı Efsane dizisinde Erdal Beşikçioğlu, Rojda Demirer ve Gökçe Bahadır gibi isimler başlrolü paylaşıyorlar. Adı Efsane dizisi ilk bölümü ile 28 ocak cumartesi akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarında...

Adı Efsane Dizisi Konusu;

Basketbol hayatında kariyerinin en güzel günlerini yaşarken ağır bir kaza geçiren efsane basketbolcu Tarık kaza sonrasında sakatlığı yüzünden basketbola devam edemez. Daha sonra her şeyi birer birer kaybeden Tarık son olarka çocuklarının velayetini de eski karısına vermek durumda kalır. Hayatta bir emeli kalmayan Tarık'ın tek çıkış yolu kızlarını geri kazanmak olacaktır.

Adı Efsane Dizisi Oyuncuları

Buğra Özmüldür (Faruk)

21 Nisan 1991 İstanbul doğumlu oyun 9 yaşında Sinan Çetin'in çektiği Çamlıca Gazoz reklam filmiyle ilk televizyon deneyimini yaşamıştır. Marmara Üniversitesi İngilize Mütercim Tercümanlık bölümünü tamamlamıştır. Sihirli Annem ve Selena gibi dizilerde rol almıştır.

adı efsane faruk kimdirErdal Beşikçioğlu (Tarık)

5 Ocak 1970 Ankara doğumlu olan başarılı oyuncu'nun Elvin Beşikçioğlu ile evliliği bulunmaktadır. Bu evlilikten bir erkek çocuğu birde kız çocuğu bulunmaktadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı'ndan mezun olmuştur. Gençlerbirliği Spor Kulübü İlhan Cavcav'ın yeğenidir. 2010 - 2013 senesi aralığında Behzat Ç dizisinde oynadığı Behzat Ç karakteriyle tanınmaktadır. Reaksiyon, Leyla İle Mecnun, Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

efsane erdal beşikçioğlu kimdir biyografisi karakteri

Gökçe Bahadır (Bahar)

1981 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Gökçe Bahadır Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın, Hatırla Gönül gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Hatırla Gönül dizisinde başrol Gönül karakterini oynayacak.

gökçe bahadır kimdir efsane dizisiRojda Demirer (Seçil)

12 Temmuz 1979 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı bölümünden mezundur.  2002 ve 2008 yılları arasında Trabzon Devlet tiyatrosunda görev almıştır. Geniş Aile dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştır. Alev Alev adlı dizide İlker İnanoğlu, Berk Oktay, Hande Soral ile birlikte başrolleri paylaşmıştır. Elde Var Hayat, Melekler Korusun, Sevgili Dünürüm gibi dizilerde rol oynamıştır.

efsane rojda demirer kimdir karakteri

Reha Özcan (Hasan)

5 Temmuz 1965 Bingöl doğumlu tecrübeli oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Tiyatro hayatına Trabzon Devlet Tiyatrosunda başladı. Daha sonra İstanbul Devlet Tiyatrosuna atandı. Bahtı Kara filmi ile bir çok ödüle aday gösterilmiştir. Serhat Özcan'ın eşidir. Karadayı, Kollama, Kurtlar Vadisi Pusu, Suskunlar ve Maral gibi dizilerde rol almıştır.

adı efsane hasan kimdir

Güneş Hayat (Kevser)

İstanbul doğumlu deneyimli oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünü tamamlamıştır. Kurtlar Vadisi Pusu, Ay Tutulması, Alev Alev ve Çalıkuşu gibi dizilerde rol almıştır.


adı efsane kevser kimdir

Bülent Düzgünoğlu (Seyfi)

1973 Ankara doğumlu olan Bülent Düzgünoğlu lise hayatıyla eğitimini tamamlamıştır. Gece Gündüz, Kayıp Şehir, Kasaba gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncu bunların yanı sıra Üçüncü Sayfa, Hayatın Tuzu, Unutursam Fısılda gibi filmlerde oynamıştır.

adı efsane seyfi kimdir

Almila Ada (Melis)

1996 doğumlu genç oyuncu 1.74 boyunda ve 46 kilodadır. Saç rengi kumral, göz rengi ise yeşildir. İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda eğitimini almıştır. Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Nehir Yörükoğlu karakterine hayat vermiştir.

adı efsane melis kimdir


Leya Kırşan (Zeynep)

22 Mayıs 2008 İstanbul doğumlu yetenekli 7 yaşındaki çocuk oyuncu Hayat Yolunda, Maral ve son olarakta Eve Dönüş dizisinde rol almıştır.

adı efsane zeynep kimdir

Hakan Ummak (Sadık)

Tayfun Atlas'ın büyük oğludur. Cesur, kararlı ve hiç bir şeyden taviz vermeyen bir yapısı vardır. Kardeşi Mehmet'in ölümünden kendini sorumlu tutmakta ve bu yüzden de hem kendisine hem çevresine zarar vermektedir. 3 Haziran 1987 Mersin doğumlu 1.87 boyunda ve 79 kiloda olan yetenekli oyuncu Aşk Bir Hayal ve Gamsız Hayat gibi dizilerde rol almıştır.

adı efsane sadık kimdir

Kaan Sevi (Ali Akıncı)

İlk oyunculuk deneyimini yaşayacak olan Kaan Sevi İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunudur.


adı efsane ali kimdir

Özgü Kaya (Sibel Yılmaz)

adı efsane sibel kimdir

Burak Aybastı (Ömer Başaran)

adı efsane ömer kimdir

Cem Yiğit Üzümoğlu (Hakan)

adı efsane hakan kimdir

Baran Bölükbaşı (Fikret)

adı efsane fikret kimdir

Kıvanç Ertüm (Emre Bey)

adı efsane emre bey kimdir

Yükleniyor...
Adı Efsane Yeni bölüm fragmanı
Facebook Yorumları