facebook twitter Google Plus

Aşk Ve Gurur Oyuncuları Fragmanı


Reklamlar

Limon Film'in yapımcılığını yaptığı Mert Fırat, Damla Sönmez, Alper Saldıran, Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen ve Ayfer Dönmez gibi isimlerin yer alacağı Aşk ve Gurur 5 mart pazar akşamı itibariyle her hafta pazar ekranlara gelmeye devam edecek. Dizinin yönetmen koltuğunda Taner Akvadar oturuyor. Jane Austin’in ölümünün 200. yıl dönümünde Aşk ve Gurur isimli eserinden uyarlanan dizinin senaristliğini Yeşim Aslan, Caner Yalçın ve Memet Güzelbeyoğlu üstleniyor.

Aşk ve Gurur Konusu

Zeynep, İstanbul'un eski semtlerinden birinde yaşayan Esen ailesinin 5 çocuğundan biridir. Çocukluk yıllarından beri aklı Zeynep'te olan Murat ve İstanbul'un zengin ailelerinden birinin tek çocugu ayni zamanda varisi Kenan. Murat'tan evlilik teklifi alan Zeynep Kenan'la tanıştığında kafası karışır. Bir tarafta kendisini çok seven fakat ona karşı yoğun bir bağ hissetmediği Murat, diger tarafta uzak durmak istese de sürprizleriyle kendisine bağlamak isteyen Kenan. Güvendiği denizler ve ulaşamadığı dağlar arasında seçim yapmak durumunda kalan Zeynep aşkı ve sevgiyi sorgulamaya başlar. Kenan ve Murat arasındaki öfke giderek artarken arada kalan Zeynep olur. Murat ve Kenan arasında kalan Zeynep'in zorlu hikayesidir.

Aşk ve Gurur Oyuncuları

Mert Fırat (Kenan)10 Ocak 1981 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu Ankara Üniversitesi Dil - Tarih ve Coğrafya Fakültesi'nden mezun olmuştur. Başka Dilde Aşk, Bir Ömür Yetmez, İntikam, Binbir Gece, Bir Varmış Bir Yokmuş ve Serçe Sarayı gibi dizilerde rol almıştır. Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile başrollerini paylaştığı Kelebeğin Rüyası filminde tatnınmıştır.

aşk ve gurur mert fırat kimdir

Damla Sönmez (Zeynep)

3 Mayıs 1987 İstanbul doğumlu genç oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Bornova Bornova filmindeki rolüyle 46. Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. Emret Komutanım, Gece GÜndüz, Şubar ve Bir Aşk Hikayesi gibi dizilerde rol almıştır. Oyuncu son olarak rol aldığı yakın zamanda final yapan Güllerin Savaşı'nda Gülru karakteriyle tanınmaktadır.aşk ve gurur damla sönmez kimdir

Alper Saldıran (Murat)

16 Eylül 1984 İstanbul doğumlu genç oyuncu Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Melekler Korusun, Yerden Yüksek, Böyle Bitmesin, Beni Böyle Sev ve Kalbim Seni Seçti gibi dizilerde rol almıştır.

aşk ve gurur alper saldıran kimdir

Tülin Özen

37 yaşındaki yetenekli oyuncu İskender'un da doğdu. İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Lise öğreniminden sonra İstanbul Teknik Üniversitesi elektrik mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Beyaz Gelincik dizisinde Meryemce karakteriyle tanınmıştır. Kapalı Çarşı, Bizim Yenge, Yalan Dünya, Aldırma Gönül ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde rol almıştır.


aşk ve gurur tülin özen kimdir

Sertan Erkaçan 

1987 İstanbul doğumlu oyuncu ilk okul ve orta okul öğrenimini tamamladıktan sonra konservatuar için Antalya'ya yerleşti. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde 4 senelik eğitim aldı. Acil Aşk Aranıyor dizisinde Abidin karakteriyle tanınmıştır. Kaçak Gelinler, Can Bedenden Çıkmayın ve Rengarenk gibi dizilerde rol oynamıştır.

aşk ve gurur sertan erkaçan kimdir

Bahar Yanılmaz


36 yaşındaki Rize doğumlu yetenekli oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. İki Aile, Geniş Aile ve Bir İstanbul Masalı gibi dizilerde rol almıştır.

aşk ve gurur bahar yanılmaz kimdir

Ahmet Rıfat Şungar

37 yaşındaki yetenekli oyuncu İskender'un da doğdu. İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Lise öğreniminden sonra İstanbul Teknik Üniversitesi elektrik mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Beyaz Gelincik dizisinde Meryemce karakteriyle tanınmıştır. Kapalı Çarşı, Bizim Yenge, Yalan Dünya, Aldırma Gönül ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde rol almıştır.

aşk ve gurur ahmet rıfat şungar


Laçin Ceylan

51 yaşındaki İstanbul doğumlu deneyimli oyuncu Hacettepe Üniversitesi mezunudur. Hatırla Sevgili dizisinde Sevgim karakteriyle tanınmıştır. Gönülçelen, Galip Derviş, Benim Hala Umudum var ve Çilek Kokusu gibi dizilerde rol almıştır. Oyuncu son olarak Delibal filminde kendini göstermiştir.

aşk ve gurur laçin ceylan kimdir

Levent Ülgen

54 yaşındaki Konya doğumlu başarılı oyuncu Hacettepe Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Akasya Durağı dizisinde Sinan Kaya karakteriyle tanınmıştır. Yılan Hikayesi, Bizim Evin Halleri, Çocuklar Duymasın, Arka Sokaklar ve Kiralık Aşk gibi dizilerde rol almıştır.

aşk ve gurur levent ülgen kimdir

Ayfer Dönmez

35 yaşındaki Manisa doğumlu yetenekli oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sinema Televizyon bölümü mezunudur. Şimdilerde Kadir Has Üniversitesi'nde Oyunculuk Yüksek Lisansı yapmaya devam ediyor. Bir İstanbul Masalı, Hatırla Sevgili ve Dilah Hanım gibi dizilerde rol almıştır.aşk ve gurur ayfer dönmez kimdir

Begüm Akkaya

aşk ve gurur begüm akkaya kimdir

Lila Gürmen

aşk ve gurur lila gürmen

Rojhat Özsoy

aşk ve gurur rojhat özsoy kimdir

Ayris Aytekin

Facebook Yorumları