facebook twitter Google Plus


Reklamlar

Bu sezon devam eden ve başlayan dizileriyle yeteri kadar verim alamayan Atv atağa geçti. Geçtiğimiz sezon Güllerin Savaşı'nda Gülrü rolüyle izlediğimiz Damla Sönmez'ın yeni projesi Aşk ve Gurur atv ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Dünyaca bilinen aşk filminin yerli dizi uyarlaması olacak olan Aşk ve Gurur'un 2017 yılının başlarında ekranlara gelmesi bekleniyor. Dizi bir ailenin 5 kız çocuğunun çevresinde gelişen olayları ele alıyor. Dizide Hülya Avşar'ın da rol alması beklenirken son anda aldığımız duyumlara göre bu projede yer almayacağını öğrendik. Ayrıca dizinin yönetmen koltuğunda Taner Akvadar'ın oturacağı biliniyor.

Aşk ve Gurur Dizisi Konusu

5 kız çocuklu bir ailenin çevresinde gelişen entrikalar konu ediliyor.

Aşk ve Gurur Oyuncuları

Mert Fırat 

10 Ocak 1981 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu Ankara Üniversitesi Dil - Tarih ve Coğrafya Fakültesi'nden mezun olmuştur. Başka Dilde Aşk, Bir Ömür Yetmez, İntikam, Binbir Gece, Bir Varmış Bir Yokmuş ve Serçe Sarayı gibi dizilerde rol almıştır. Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile başrollerini paylaştığı Kelebeğin Rüyası filminde tatnınmıştır.aşk ve gurur mert fırat kimdir

Damla Sönmez

3 Mayıs 1987 İstanbul doğumlu genç oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Bornova Bornova filmindeki rolüyle 46. Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. Emret Komutanım, Gece GÜndüz, Şubar ve Bir Aşk Hikayesi gibi dizilerde rol almıştır. Oyuncu son olarak rol aldığı yakın zamanda final yapan Güllerin Savaşı'nda Gülru karakteriyle tanınmaktadır.

aşk ve gurur damla sönmez kimdirAlper Saldıran (Murat)

16 Eylül 1984 İstanbul doğumlu genç oyuncu Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Melekler Korusun, Yerden Yüksek, Böyle Bitmesin, Beni Böyle Sev ve Kalbim Seni Seçti gibi dizilerde rol almıştır.

aşk ve gurur alper saldıran kimdir

Aşk ve Gurur Dizisi Fragmanı

Aşk ve Gurur Yeni bölüm fragmanı
Facebook Yorumları