facebook twitter Google Plus

Aşk Ve Mavi Refika Öldü Mü?


Reklamlar

13 Ocak 2017 cuma akşamı ekranlara gelen Aşk ve Mavi'de bu hafta acı bir olay yaşanıyor. Ne yazıkki cinayet mahalinde Ali'nin tesbihinin bulunması ve aynı gün o tesbihi büyük oğlu Cemal'in elinde gören Refika hanımın kalbi bu durumu kaldırmaz ve bir kalp krizi geçirir.

Atv ekranlarının yeni dizisi Aşk ve Mavi eylül ayının sonlarında ekranlara gelmesi bekleniyor. İlk tanıtım fragmanı yayınlanan diziye yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Usta oyuncu Işıl Yücesoy geçtiğimiz hafta dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Kötü bir haber alan Refika evde oturuken aldığı haber sonucunda kalp krizinden hayata gözlerini yumuyor. Dizide Refika karakterine hayat veren Işıl Yücesoy diziden ayrılacak mı? henüz bu konuyla ilgili net bir bilgi bulunmuyor. Fakat tahminimizce Refika önemli bir karakter olduğu için hastaneye kaldırılır ve dizideki rolüne devam eder.

Işıl Yücesoy (Refika)

2 Ekim 1945 İstanbul doğumlu usta oyuncunun Tanjı Cılızoğlu ile evliliği bulunmakta Meneviş Cılızoğlu isminde birde çocuğu bulunmaktadır. Bir çok dalda en iyi kadın oyuncu ödülüne sahiptir. Yol Arkadaşım, Yer Gök Aşk, Kara Para Aşk gibi dizilerde rol almıştır. Unutursam Fısılda filminde önemli bir rolü bulunmaktadır.Aşk ve Mavi Yeni bölüm fragmanı
Facebook Yorumları