facebook twitter Google Plus

Aşkı Roman Dizisi Oyuncuları Konusu


Aşkı Roman Yeni bölüm fragmanı
Reklamlar

Yıllar önce Melek Baykal, Çağla Şikel, Alişan, Müjdat Gezen, Özkan Uğur, Zeki Alasya, Aylin Kabasakal, Serhat Özcan, Ümit Yesin ve Şeyla Halis gibi isimlerin başrolde yer aldığı efsane dizilerden Cennet Mahallesi yeni versiyonu ile ekranlara dönüyor. Dizinin adı ve oyuncuları değişti. Dizinin başrollerinde Evleneceksen Gel programından tanıdığımız Solmaz ve Kaan yer alıyor. Dizinin diğer oyuncu kadrosu Evleneceksen Gel programında evlenme adaylarından oluşuyor. Cennet Mahallesi'nin uyarlaması olan Aşkı Roman 21 ağustos pazartesi akşamı saat 19:45'te Tv8 ekranlarında başlıyor.

Aşkı Roman hafta 21 ağustos itibariyle hafta içi her gün 19:45'te tv8 ekranlarında...

Aşkı Roman Konusu

Aşkın nelerin üstesinden gelebileceğine tanık olacağımız Aşk-ı Roman. Kaan ve Solmaz'ın sonsuz aşkının yanı sıra mahallenin geri kalan gençlerinin aşkını da izleyeceğiz. Cansel, Anıl, Gürkan ve Dilan'ın dostlukları da türlü sınavlardan geçecek aşk onları da vuracak. Duygusal olduğu kadar eğlenceli de bir mahalle burası. Ne aşkı eksik olacak ne de hüznü. Holdingin tek sahibi veliahdı Lider'in Solmaz'la tanışmasının ardından o zengin dünyayın mahalleye olan etkisine tanıklık edeceğiz. İşler oldukça değişecek fakat onların dünyasında hep aşk önde olacak. 

Aşkı Roman Oyuncuları

Solmaz Çiros19 yaşında olmaz Solmaz Çiros İzmir doğumludur. Bir roman kızı olan Solmaz oynamayı çok seven, neşeli, güler yüzlü bir kızdır. Hayatında evlilik yaşamayan Solmaz evlilik programına katılmış ve hayat arkadaşını aramıştır. Solmaz Çiros 1.70 boyunda ve 1.55 kilodadır. 

eğleneceksen gel solmaz çiros kimdir

Kaan Güvenilir 

Evleneceksen Gel programının en karizmatik damat adaylarından Kaan 27 yaşındadır. Kaan 1.84 boyunda ve 78 kilodadır. Tekstille iglilenmekte, merter de kendi iş yeri olan, daha önce hiç evlilik yaşamamış, bakımlı ve yakışıklılığı ile herkesin dikkatini çeken Kaan, anne ve babasından ayrılmış 10 kardeşten sadece biridir.eğleneceksen gel kaan çiros kimdir

Nurullah Şık

Uğur Arslan

Güzel Gazalina

Tayfun Erdoğan

Yükleniyor...
Facebook Yorumları