facebook twitter Google Plus

Baba Candır Salih (Settar Tanrıöğen) Ölüyor Mu?


Reklamlar

Trt 1 'in sevilen dizisi Baba Candır'da bu hafta büyük bir acı yaşanıyor. Bizi güldürmesine alıştığımız dizide bu hafta Salih baba karakolda aldığı bir haber kalbine ağır geldi ve yere yığıldı. Apar topar hastaneye kaldırılan Salih Baba'nın sağlık durumunun ne durumda olacağı büyük merak konusu. Baba Candır sevenlerin çok üzüldüğü bu acı olay sonucu sosyal medyada Salih (Settar Tanrıöğen)'in diziden ayrılıp ayrılmayacağı haberlerinin ortaya çıkmasına sebep oldu. 

Sosyal medyadan gelen haberlerden aldığımız bilgiye göre Salih Baba (Settar Tanrıöğen) uzun bir sağlık tedavisinin ardından diziye yine renk katmaya devam edecek.

Baba Candır Salih Öldü Mü?

Settar Tanrıöğen (Salih) Kimdir?

Usta oyuncu 15 Temmuz 1962 Denizli doğumludur. Daha önce birçok dalda ödül almışlığı vardır. Sanat hayatına ilk olarak 1994 yılında Aziz Ahmet'te Travesti Kuaför rolüyle başlamıştır. Daha sonra ise bir çok dizi de başrol oynamıştır. En önemlileri ise kısaca şöyle; 2014 senesinde Urfalıyım Ezelden dizisinde Mehmet Bozoğlu'nu, 2015 yılında ise Baba Candır dizisinde Salih karakteri ile rol almıştır.Baba Candır Yeni Bölüm Fragmanı

Yükleniyor...
Facebook Yorumları