facebook twitter Google Plus

Boğaziçi Rapsodisi Dizisi Oyuncuları Kimler


Reklamlar

Özlem Durak'ın yapımcısı olduğu şirketten Kanal D ekranları için yeni bir dizi projesi hazırlanıyor. İsmi Boğazici Rapsodisi olarak açıklanan dizide yetim kalan bir gencin İstanbul'da zenbir yaşam süren akrabasının evine taşınmasının ardından tutkulu bir aşkın hikayesi anlatılıyor. Masaüstü çalışmaları tamamlanan dizinin oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Ahmet Ümit'in yazarı olduğu Beyoğlu Rapsodisi isimli kitabından esinlenilerek yola çıkılabileceği konuşuluyor. Şuan için Kanalı ve ismi belli olan dizinin detayları belli olduğunda haberimizin devamında sizler için bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Boğaziçi Rapsodisi Dizisi Konusu

Küçük yaşlarda yetim kalan bir gencin İstanbul'da zengin bir hayat yaşayan akrabasının evine taşınmasının ardından yaşadığı tutkulu aşkı konu ediniyor.

Boğaziçi Rapsodisi Dizisi Oyuncuları

Mine Tugay

28 Temmuz 1978 yılında Konya'da dünyaya gelen güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Lisans eğimini tamamlamıştır. Medcezir dizisinde Ender Serez karakteriyle tanınmaya başlamıştır. Ayrıca İstanbul Alemi programında İremsu karakteriyle çok sevilmiştir. Yalan Dünya, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Behzat Ç, Kalp Hırsızı, Paramparça ve Çilek Kokusu gibi yapımlarda rol bulmuştur.Boğaziçi Rapsodisi Fragmanı


Yeni Fragmanlar
Loading...
Facebook Yorumları