facebook twitter Google Plus

Deli Gönül Oyuncuları Ve Konusu


Reklamlar

25 Film şirketinin yapımcılığını üstlendiği yeni bir dizi projesi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Trt 1 ekranlarında yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında dizisinde başrolde yer alan Murat Ünalmış yeni dizisi için imza attı. İsmi Deli Gönül olarak açıklanan yeni dizi fox tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Dizinin masaüstü çalışmaları tamamlanırken oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Deli Gönül'ün detayları belli olduğunda konu üzerinden paylaşacağız.Murat Ünalmış dizide her şeyini kaybetmiş bir öğretmeni rol oynayacak. Deli Gönül'ün yönetmenliğini Selim Demirdelen ve Berat Özdoğan üstleniyor. Başarılı yönetmenin çekeceği diziyi Rahşan Çiğdem İnan yazıyor. Deli Gönül'ün çekimlerine mayıs ayında start verildi. Deli Gönül çekimleri Hatay'ın Antakya semtinde başladı. Hatay'dan İstanbul'a uzanan hikayenin çekimleri daha sonra İstanbul'a taşınacak.

Deli Gönül Dizisi Konusu

Deli Gönül Dizi Oyuncuları

Murat Ünalmış

23 Nisan 1981 Kayseri doğumlu türk dizi ve sinema oyuncusu olan Ünalmış 2012 yılında kendisi gibi oyuncu olan Birce Akalay'la evlenmiştir. Feberbahçe Spor Kulübü'nde basketbol oynamışlığı bulunmaktadır. Marmara Üniversitesi İşletme bölümünü tamamlamıştır. Güneşi Gördüm filmiyle herkes tarafından tanınmaya başlamıştır. Kurşun Yarası, Yer Gök Aşk, Seddülbahir 32 Saat ve Babalar ve Evlatları gibi dizilerde rol almıştır.

deli gönül murat ünalmış kimdir

Tuvana Türkay

3 Ekim 1990 Üsküdar doğumlu genç oyuncu Bulgaristan göçmeni bir ailenin tek kızıdır. Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü tamamlamıştır. Kara Para Aşk dizisinde Bahar Çınar karakterine hayat vermiştir. Yer Gök Aşk, Ayrılık ve Oyunbozan gibi dizilerde rol bulmuştur. 1.75 boyunda ve 54 kiloda olan oyuncu düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine çekmektedir.deli gönül tuvana türkay kimdir

Tolga Ortancıl

21 Haziran 1992 İzmir doğumlu genç oyuncu Beykent Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Elde Var Hayat, Kuzey Güney, Güzel Köylü, Yaz'ın Öyküsü ve Sevda Kuşun Kanadında gibi dizilerde yer almıştır.

deli gönül tolga ortancıl kimdir biyografisi sevgilisi rolü

Ogün Kaptanoğlu

29 Aralık 1977 İzmir doğumlu oyuncu 1.81 boyunda ve 80 kilodadır. Yeşil gözleriyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu oğlak burcudur. Hababam Sınıfı Merhaba filmiyle oyunculuk hayatına ilk adımını atmıştır. Ogün Kaptanoğlu Parmaklıklar rdında, Senimn Uğruna, Ay Tutulması ve Karagül gibi dizilerde rol almıştır.deli gönül ogün kaptanoğlu kimdir

Macit Sonkan

1953 İzmir doğumlu oyuncu güzel sanatlar tiyatro oyunculuk mezunudur. Gurbetçiler, Deli Yürek, Ezo Gelin ve Aşk Bir Hayal gibi projelerde yer bulmuştur.

deli gönül macit sonkan kimdir

Nilgün Karababa

25 Mayıs 1965 Niğde doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Konservatuar tiyatro bölümü mezunudur. Çocuklar Duymasın, Beşinci Boyut, Kadim Dostum gibi dizilerde rol almıştır.  


deli gönül nilgün karababa kimdir

Mine Tüfekçioğlu

1 Ocak 1966 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Kurtlar Vadisi Pusu, Bir Çocuk Sevdim, Nizama Adanmış Ruhlar ve İçerde dizilerinde rol bulmuştur.

deli gönül mine tüfekçioğlu kimdir

Barış Yalçın

1 Ocak 1976 Almanya doğumlu oyuncu Dudaktan Kalbe, Yemin, Tek Başımıza, Kaçak ve Ruhumun Aynası gibi dizilerde yer bulmuştur.

deli gönül barış yalçın kimdir


Zuhal Yalçın

1 Ocak 1971 İstanbul doğumlu oyuncu Çiçek Taksi, Harem, Gurbette Aşk Bir Yastıkta, Kocamın Ailesi ve Bir Deli Sevda gibi dizilerde rol bulmuştur.

deli gönül zuhal yalçın kimdir

Yılmaz Şerif

15 Haziran 1946 Adana doğumlu oyuncu Son, Osmanlıda Derin Devlet ve Dadaş gibi dizilerde rol almıştır.

deli gönül yılmaz şerif kimdir

Hayal Ada Topakkaya

deli gönül hayal ada topakkaya kimdir


Deli Gönül Fragmanı

Yükleniyor...
Deli Gönül Yeni bölüm fragmanı
Facebook Yorumları