facebook twitter Google Plus

Deli Gönül Oyuncuları Ve Konusu


Reklamlar

25 Film şirketinin yapımcılığını üstlendiği yeni bir dizi projesi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Trt 1 ekranlarında yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında dizisinde başrolde yer alan Murat Ünalmış yeni dizisi için imza attı. İsmi Deli Gönül olarak açıklanan yeni dizi fox tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Dizinin masaüstü çalışmaları tamamlanırken oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Deli Gönül'ün detayları belli olduğunda konu üzerinden paylaşacağız.Murat Ünalmış dizide her şeyini kaybetmiş bir öğretmeni rol oynayacak. Deli Gönül'ün yönetmenliğini Selim Demirdelen ve Berat Özdoğan üstleniyor. Başarılı yönetmenin çekeceği diziyi Alican Yaraş yazıyor. Deli Gönül'ün çekimlerine mayıs ayında start verilecek.

Deli Gönül Dizisi Konusu

Deli Gönül Dizi Oyuncuları

Murat Ünalmış

23 Nisan 1981 Kayseri doğumlu türk dizi ve sinema oyuncusu olan Ünalmış 2012 yılında kendisi gibi oyuncu olan Birce Akalay'la evlenmiştir. Feberbahçe Spor Kulübü'nde basketbol oynamışlığı bulunmaktadır. Marmara Üniversitesi İşletme bölümünü tamamlamıştır. Güneşi Gördüm filmiyle herkes tarafından tanınmaya başlamıştır. Kurşun Yarası, Yer Gök Aşk, Seddülbahir 32 Saat ve Babalar ve Evlatları gibi dizilerde rol almıştır.

deli gönül murat ünalmış kimdir

Tuvana Türkay

3 Ekim 1990 Üsküdar doğumlu genç oyuncu Bulgaristan göçmeni bir ailenin tek kızıdır. Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü tamamlamıştır. Kara Para Aşk dizisinde Bahar Çınar karakterine hayat vermiştir. Yer Gök Aşk, Ayrılık ve Oyunbozan gibi dizilerde rol bulmuştur. 1.75 boyunda ve 54 kiloda olan oyuncu düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine çekmektedir.deli gönül tuvana türkay kimdir

Tolga Ortancıl

21 Haziran 1992 İzmir doğumlu genç oyuncu Beykent Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Elde Var Hayat, Kuzey Güney, Güzel Köylü, Yaz'ın Öyküsü ve Sevda Kuşun Kanadında gibi dizilerde yer almıştır.

deli gönül tolga ortancıl kimdir biyografisi sevgilisi rolü

 Deli Gönül Fragmanı

Yükleniyor...
Deli Gönül Yeni bölüm fragmanı
Facebook Yorumları