facebook twitter Google Plus

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları Ve Konusu


Deli Gönül Yeni bölüm fragmanı
Reklamlar

25 Film şirketinin yapımcılığını üstlendiği yeni bir dizi projesi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Trt 1 ekranlarında yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında dizisinde başrolde yer alan Murat Ünalmış yeni dizisi için imza attı. İsmi Deli Gönül olarak açıklanan yeni dizi fox tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Dizinin masaüstü çalışmaları tamamlanırken oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Deli Gönül'ün detayları belli olduğunda konu üzerinden paylaşacağız.Murat Ünalmış dizide her şeyini kaybetmiş bir öğretmeni rol oynayacak. Deli Gönül'ün yönetmenliğini Selim Demirdelen ve Berat Özdoğan üstleniyor. Başarılı yönetmenin çekeceği diziyi Rahşan Çiğdem İnan yazıyor. Deli Gönül'ün çekimlerine mayıs ayında start verildi. Deli Gönül çekimleri Hatay'ın Antakya semtinde başladı. Hatay'dan İstanbul'a uzanan hikayenin çekimleri daha sonra İstanbul'a taşınacak. 

Deli Gönül Dizisi Konusu

Mehmet Kadir Ölçek ve Fatmanur Güzel'in Antakya'dan İstanbul'a uzanan iki idealist öğretmenin aşkını anlatıyor. İki aşık hem birbirine yakın hem çok uzak. Şimdi hayatın gerçeklerine daha yakınlar. Bir taraftan evladını kaybetmek istemeyen baba Mehmet diğer yandan babasının kurduğü dünyaya esir olan Fatmanur. Bir patlamayla dağılan hayatlar yeniden birleşiyor. Kadir ve Fatmanur'un yaşadığı umutsuzluklar öğrencilerine umut olacaktır.

Deli Gönül Dizi Oyuncuları

Murat Ünalmış (Mehmet Kadir Ölçek)

23 Nisan 1981 Kayseri doğumlu türk dizi ve sinema oyuncusu olan Ünalmış 2012 yılında kendisi gibi oyuncu olan Birce Akalay'la evlenmiştir. Feberbahçe Spor Kulübü'nde basketbol oynamışlığı bulunmaktadır. Marmara Üniversitesi İşletme bölümünü tamamlamıştır. Güneşi Gördüm filmiyle herkes tarafından tanınmaya başlamıştır. Kurşun Yarası, Yer Gök Aşk, Seddülbahir 32 Saat ve Babalar ve Evlatları gibi dizilerde rol almıştır.

deli gönül murat ünalmış kimdirTuvana Türkay (Fatmanur Güzel)

3 Ekim 1990 Üsküdar doğumlu genç oyuncu Bulgaristan göçmeni bir ailenin tek kızıdır. Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü tamamlamıştır. Kara Para Aşk dizisinde Bahar Çınar karakterine hayat vermiştir. Yer Gök Aşk, Ayrılık ve Oyunbozan gibi dizilerde rol bulmuştur. 1.75 boyunda ve 54 kiloda olan oyuncu düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine çekmektedir.

deli gönül tuvana türkay kimdir

Çiğdem Batur (Türkan Erten)

13 Temmuz 1982 Düzce doğumlu oyuncu 1.68 boyunda ve 54 kilodadır. Ankara Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Batur ilk oyunculuk kariyerine Gümüş dizisiyle başlamıştır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Savcı Leyla karakteriyle akıllarda yer edinmiştir. 

deli gönül türkan kimdirİştar Gökseven (Hayri Güzel)

1961 Ankara doğumlu başarılı oyuncu 1.78 boyunda ve 52 kilodadır. Ankara Devlet Konservatuarı bölümünü tamamlamıştır. Ülkü Duru ile evlenmiştir. Leyla İle Mecnun dizisinde tanınmıştır. Deli Saraylı, Gemide, Deli Yürek, Karaoğlan gibi projelerde yer almıştır.

deli gönül hayri kimdir

Ogün Kaptanoğlu (Ahmet Eruğtul)

29 Aralık 1977 İzmir doğumlu oyuncu 1.81 boyunda ve 80 kilodadır. Yeşil gözleriyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu oğlak burcudur. Hababam Sınıfı Merhaba filmiyle oyunculuk hayatına ilk adımını atmıştır. Ogün Kaptanoğlu Parmaklıklar rdında, Senimn Uğruna, Ay Tutulması ve Karagül gibi dizilerde rol almıştır.

deli gönül ogün kaptanoğlu kimdir

Macit Sonkan (Basri Kavaslı)

1953 İzmir doğumlu oyuncu güzel sanatlar tiyatro oyunculuk mezunudur. Gurbetçiler, Deli Yürek, Ezo Gelin ve Aşk Bir Hayal gibi projelerde yer bulmuştur.

deli gönül macit sonkan kimdir


Nilgün Karababa (Ayşe Güngör)

25 Mayıs 1965 Niğde doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Konservatuar tiyatro bölümü mezunudur. Çocuklar Duymasın, Beşinci Boyut, Kadim Dostum gibi dizilerde rol almıştır.  

deli gönül nilgün karababa kimdir

Mine Tüfekçioğlu (Nuran Güzel)

1 Ocak 1966 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Kurtlar Vadisi Pusu, Bir Çocuk Sevdim, Nizama Adanmış Ruhlar ve İçerde dizilerinde rol bulmuştur.

deli gönül mine tüfekçioğlu kimdir

Barış Yalçın (Nihat Güzel)

1 Ocak 1976 Almanya doğumlu oyuncu Dudaktan Kalbe, Yemin, Tek Başımıza, Kaçak ve Ruhumun Aynası gibi dizilerde yer bulmuştur.


deli gönül barış yalçın kimdir

Yılmaz Şerif

15 Haziran 1946 Adana doğumlu oyuncu Son, Osmanlıda Derin Devlet ve Dadaş gibi dizilerde rol almıştır.

deli gönül yılmaz şerif kimdir

Hayal Ada Topakkaya (Şükran Ölçek)

deli gönül hayal ada topakkaya kimdir

Tarık Özanbaş (Şafak Erten)

1988 İstanbul doğumlu genç ve yakışıklı oyuncu 1.84 boyunda, 70 kilodadır. Kaçak Gelinler dizisinde Arda karakterine hayat vermiştir.


Deli Gönül Fragmanı

Yükleniyor...
Facebook Yorumları