facebook twitter Google Plus

Diriliş Ertuğrul Aliyar Bey (Cem Uçan) Öldü Mü?


Reklamlar

Aslıhan'ı bulmak için yola koyula Ertuğrul ve alpleri beklenmedik bir tuzağa düşüyor. Ertuğrul'un Alpleri ve Aliyar tuzağın ortasında mahsur kalırken Ertuğrul onları kurtarmaya geliyor fakat Aliyar düşmanlar tarafından ağır bir yara alıyor. Aliyar göğsünden derin bir kılıç darbesi alırken Ertuğrul son anda onu celladın elinden alır. Fakat Aliyar Bey'in durumu ağırdır kan kaybeder. Peki Ertuğrul Aliyar Bey'i obaya yetiştirebilecek mi? Aliyar Bey yaşayacak mı? Aliyar Bey ölecek mi? Aliyar Bey'e hayat veren Cem Uçan diziden ayrılıyor mu? Aliyar Bey'in akıbeti yayınlanacak olan 79. bölümde netlik kazanacak.

Aliyar Bey karakterine hayat veren Cem Uçan'ın diziden ayrılıp ayrılmadığına dair henüz hiç bir kesin haber veya basın bildirisi yayınlanmadı. Diriliş Ertuğrul dizisinde herşey 1 mart akşamı yayınlanacak yeni bölümde cevap bulacaktır.

Aliyar Bey (Cem Uçan)

1976 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu 1.70 boyunda ve 65 kilodadır. Aslan burcu, göz rengi ve saç rengi siyahtır.  Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Kurtlar Vadisi Pusu, Hıyanet Sarmalı ve Filinta Bin Yılın Şafağında gibi dizilerde rol almıştır.

Yükleniyor...
Diriliş Ertuğrul Yeni bölüm fragmanı
Facebook Yorumları