facebook twitter Google Plus

Dolunay Dizi Oyuncuları Konusu


Reklamlar

Yağmur Ünal ve MF Yapım ortaklığınya Dolunay dizisini izleyicileriyle buluşturmaya hazırlıyor. Cast çalışmaları devam eden dizinin star tv ekranlarında yer alacağını öğrendik. Özge Gürel ve Can Yaman başrolleri paylaşırken diziyi Çağrı Bayrak çekecek. Yeni dizinin romantik, komedi türünde olacağını da öğrenmiş bulunuyoruz. Dizi çok yakında star tv ekranlarında başlayacak. 

Dolunay dizisinşn ilk tanıtım fragmanı 2 mayıs cuma akşamı yayınlanmış bulunuyor.

Dolunay Dizisi Konusu

Dolunay sürpriz bir aşkı konu ediniyor. İşinde profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı Japon mutfağından yemekler öğrenerek kesndi restoranını açma hayalleriyle büyümüştür. Öğrenci evinde geçinebilmek için ek işe girer daha önce hiç görmediği tanımadığı patronu Ferit'in özel aşçısı olarak çalışmaya başlar. Zengin ve yakışıklı iş adamı Ferit ile Nazlı çeşitli karşılaşmalarla yakınlaşır ve imkansız bir aşkın temelleri atılır.

Dolunay Dizi Oyuncuları

Özge Gürel (Nazlı)

5 Şubat 1987 İstanbul doğumlu güzel oyuncu 55 kiloda ve 1.70 boyunda fit bir vücuda sahiptir. Beykent Üniversitesi mezunu olan oyuncunn saç rengi siyah göz rengi ise kahverengidir. Eski rol arkadaşı Serkan Çayoğlu ile sevgilidir. Kızım Nerede, Muhteşem Yüzyıl, Huzur Sokağı, Medcezir ve Kiraz Mevsimi gibi dizilerde rol bulmuştur.dolunay özge gürel kimdir

Can Yaman (Ferit)

1989 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu Yeditepe Üniversitesi Hükük Fakültesi'nde eğitimini tamamlamıştır.Kurumsal bir firmada 6 ay kadar avukat olarak görev almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Gönül İşleri dizisiyle yaşarken İnadına Aşk dizisinde başrol oynayarak gönüllere taht kurmuştur.

dolunay can yaman kimdir

Türkü Turan (Alya)

1 Şubat 1985 Bodrum doğumludur. Kanal D ekranlarında yayınlanan Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Nihal karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Şubat, Maral ve geçtiğimiz sezon yayınlanan Acı Aşk dizilerinde yer bulmuştur.dolunay alya kimdir gerçek adı

Necip Memili (Hakan)

27 Mayıs 1980 Adana doğumlu başarılı oyuncu Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Yalan Dünya, Dila Hanım, Hanımın Çiftliği, Firar, Ulan İstanbul ve Bedel gibi dizilerde rol almıştır.

necip memili

Alara Bozbey (Nilüfer)

7 Aralık 1986 Litvanya doğumlu oyuncu 1.60 boyunda ve 51 kilodadır. Yabancı Damat, Arka Sokaklar, Adanalı, Benim İçin Üzülme, Bedel ve Gamsız Hayat gibi dizilerde rol almıştır.

dolunay nilüfer karakteri kim


Balamir Emren (Engin)

1985 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Duvar dizisinde Erman karakteriyle oyunculuk hayatına giriş yapmştır. Mahşer, Sinekli Bakkal, Akasya Durağı ve Böyle Bitmesin gibi dizilerde rol almıştır.

dolunay balamir emren kidmir

Hakan Kurtaş (Deniz)

1988 İzmir doğumlu oyuncu 1.82 boyunda ve 71 kilodadır. Bir zamanlar Şükran Ovalı ile sevgili olan oyuncu şuan Beril Kayar ile çıkmaktadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Bir Çocuk Sevdim, Ezel, Aşk ve Analar ve Anneler dizilerinde rol almıştır.

dolunay hakan kurtaş kimdir

Ali Mert Yavuzcan (Demir)

4 Nisan 1979 Almanya doğumlu yakışıklı oyuncu Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi tiyatro bölümü mezunudur. Son olarak Ne Münasebet dizisinde başrolde yer almıştır. Ayrılca Romantik Komedi, Aşkın Bedeli, Unutulmaz, Emret Komutanım gibi projelerde de yer bulmuştur.


dolunay ali mert yavuzcan kimdir

İlayda Akdoğan (Asuman)

21 Temmuz 1998 doğumlu genç ve güzel oyuncu 1.70 boyunda ve 54 kilodadır. Liseden sonra eğitimine Üniversite'de sinema bölümü veya sosyooji bölümünü okuyarak devam etmek istemektedir. Sevgili Dünürüm, Bez Bebek, Mustang, Oyunbozan ve Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi projelerde yer bulmuştur.

dolunay asuman kimdir

Berk Yaygın (Tarık) 

26 Mayıs 1983 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümü mezunudur. Kova burcu olan oyuncu Eymen Akbaykal ile evlidir. Seviyor Sevmiyor dizisinde rol almıştır.

dolunay tarık kimdir


Öznur Serçeler (Fatoş)

1987 Kayseri doğumlu olan oyncu Mersin Üniversitesi'nde eğitimine başlamış daha sonra Bilkent Üniversitesine geçiş yaparak devam etmiştir. 1.72 boyunda ve 56 kilodadır. Boynu Bükükler, Deccal, Evli ve Öfkeli, Her Şey Aşktan, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Hayati Tehlike isimli projelerde yer bulmuştur.

dolunay dizisi fatoş kimdir

Yeşim Gül (Leman)

27 Mayıs 1966 Ankara doğumlu oyuncu 1.70 boyunda ve 62 kilodadır. Alın Yazım, Dila Hanım, Ömre Bedel, Sensiz Olmaz ve Aşk Yalanı Sever gibi dizilerde rol almıştır.

dolunay leman kimdir

Özlem Türay (İkbal)

11 Eylül 1981 İzmir doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi mezunudur. 11 Eylül 1981 İzmir doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi mezunudur. Benimle Oynar Mısın ve Anında Görüntü Show programlarında yer almıştır.

dolunay ikbal kimdir

Irmak Ünal (Zeynep)

1977 Ankara doğumlu oyuncu Bilkent Üniversitesi İngiliz Dil ve Edebiyat bölümü mezunudur. Emre Karabacak ile evlidir ve 2 çocuğu bulunmaktadır. Arka Sokaklar, Haziran Gecesi, Ahh İstanbul gibi yapımlarda yer almıştır.

dolunay dizisi zeynep kimdir

Alihan Türkdemir (Bulut)

dolunay dizisi bulut kimdir

Emre Kentmenoğlu (Bekir)

Dolunay Dizisi Fragmanı

Yükleniyor...
Dolunay Yeni bölüm fragmanı
Facebook Yorumları