facebook twitter Google Plus

Dudullu Postası Oyuncuları Ve Konusu


Reklamlar

Komedi dizilerinin yapımcısı Onur Ünlü televizyon dünyasına yeni bir komedi dizisi hazırlıyor. Beş Kardeş, Leyla İle Mecnun ve Bende Özledim gibi dizilerin yapımını üstlenen Onur Ünlü penguen dergisinde köşe yazısı olan Dudullu Postası'nı izleyicilerle buluşturmayı planlıyor. Onur Ünlü yeni komedi dizisi Dudullu Postası'nı biraz da gülmesek mi arkadaş notuyla sosyal medyada duyurdu. Funda Alp'in yazacağı Dudullu Postası için Leyla İle Mecnun dizisinin tanıdığımız sevilen oyuncu Ali Atay düşünülüyor. Yeni dizinin henüz kanalı ve yayın günü netlik kazanmadı. Detaylar geldikçe konu üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz...

Dudullu Postası Dizisi Konusu

Henüz dizinin konusuyla ilgili net bir bilgi bulunmuyor.

Dudullu Postası Dizisi Oyuncuları

Ali Atay

Leyla ile Mecnun dizisinin başrol oyuncusu Mecnun olarak herkes tarafından tanınan ünlü oyuncu Ben De Özledim ve Beş Kardeş dizinin ardından bu defa Dudullu Postası ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.  20 Nisan 1976 Riza doğumlu yakışıklı oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünü tamamlamıştır.

dudullu postası ali atay kimdir



Güven Kıraç

5 Nisan 1960 yılında İstanbul'da dünyaya gelen oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Beni Böyle Sev, Uzun Hikaye, Türk Malı, Mor Menekşeler, Şeytan Tüyü ve Familya gibi yapımlarda rol almıştır.

Erkan Can

1 Kasım 1958 yılında Bursa'da dünyaya gelen Erkan Can Demirtaş Endüstri Meslek Lisesi Konservatuar bölümü mezunudur. 1985 yılında İstanbul Belediye Konservatuarı tiyatro bölümünü tamamlamıştır. Mazlum Kuzey, Kara Para Aşk, Acı Aşk, Patrom Mutlu Son İstiyor, Bir Deli Sevda ve Poyraz Karayel Küresel Sermaye gibi yapımlarda yer almıştır.



Serkan Keskin

25 Kasım 1977 yılında İzmit'te dünyaya gelen başarılı oyuncu Akademi İstanbul'dan 2002 yılında mezun olmuştur. Leyla İle mecnun dizisinde İsmail Abi karakteriyle tanınmış ve fenomen haline gelmiştir. Ben De Özledim, Beş Kardeş, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Yok Artık, Hayat Şarkısı, Cingöz Recai, Masum ve Tatlım Tatlım gibi yapımlarda yer almıştır.

Dudullu Postası Fragmanı


Yeni Fragmanlar
Loading...
Facebook Yorumları