facebook twitter Google Plus

Gecelerin Ötesinde Oyuncuları Konusu


Reklamlar

Burak Sağyaşar ve Timur Savcı ortaklığında kurulan Tims B Yapım'dan ikinci bir proje geliyor. Yeni sezonda show tv ekranlarında izleyicileriyle buluşmaya başlayacak olan drama dizisinin hikayesini ve senaryosunu Söz'ün senaryosunu yazan Ethem Özışık yazıyor. Osman Taşçı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu Gecelerin Ötesinde dizisi aşk hikayesiyle izleyicileri ekranlara kilitleyecek. Gecelerin Ötesinde haziran ayında sete çıkması bekleniyor. 

Gecelerin Ötesinde Konusu

4 kişilik bir çetenin lideri Cino'nun hayatını konu ediniyor. Asıl adı Cihangi olan fakat Cino olarak tanınan kişinin polis olan babası büyük bir uyuşturucu operasyonunda yanlış anlama sonucunda öldürülmüş ve hak etmediği şekilde vatan haini olarak anılmaktadır. Cino için artık tek bir amaç vardır o da babasına bunu yapanlardan intikam almaktır. Bunun için yıllar önce babasının katili olan kişiyle yüzleşir.

Gecelerin Ötesinde Oyuncuları

Taner Ölmez

1986 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. İlk olarak İstanbul'un Altınları dizisiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu daha sonra Kayıp Şehir, Medcezir, Tatar Ramazan ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde rol bulmuştur.Merve Dizdar

25 Haziran 1986 Ankara doğumlu oyuncu Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümü mezunudur. 1.67 boyunda ve 55 kiloda olan oyuncu Mandıra Filozofu, Çılgın Dersane Üniversitede, Doksanlar, Kertenkelei Beş Kardeş ve Kavak Yelleri gibi dizilerde rol bulmuştur.Özgür Emre Yıldırım

26 Ekim 1983 İstanbul doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nden mezun olmuştur. Al Gülüm Ver Gülüm dizisiyle oyunculuk kariyerine ilk adımını atmıştır. Karadayı dizisinde Murat karakteriyle tanınmaya başlamıştır. Otisabi dizisinde Barbaros karakterine hayat vermiştir. Aile İşi, Şevkat Yerimdar, Elde Var Hayat ve İkimizin Yerine gibi projelerde yer almıştır.

Gecelerin Ötesinde Fragmanı

Yükleniyor...
Facebook Yorumları