facebook twitter Google Plus

Gecelerin Ötesi Oyuncuları Konusu


Reklamlar

Burak Sağyaşar ve Timur Savcı ortaklığında kurulan Tims B Yapım'dan ikinci bir proje geliyor. Yeni sezonda show tv ekranlarında izleyicileriyle buluşmaya başlayacak olan drama dizisinin hikayesini ve senaryosunu Söz'ün senaryosunu yazan Ethem Özışık yazıyor. Osman Taşçı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu Gecelerin Ötesi dizisi aşk hikayesiyle izleyicileri ekranlara kilitleyecek. Gecelerin Ötesi haziran ayında sete çıkması bekleniyor. 

Gecelerin Ötesi Konusu

Gecelerin Ötesi Oyuncuları

İbrahim Çelikkol

14 Şubat 1982 İzmit doğumlu başarılı oyuncu ilk olarak profesyonel modellik yaptı daha sonra basketbol oynayıp milli oldu. Basketbolu bıraktıktan sonra oyunculuğa adım atan Çelikkol ilk olarak 2012'de iffet dizisinde rol oynamıştır. Çelikkol Fetih 1453 filminde oynadığı karakter ile akıllarda yer edinmişti. Oyuncu daha sonra Reaksiyon, Kördüğüm ve Seddülbahir 32 Saat gibi dizilerde yer aldı.

Beren Saat26 Şubat 1984 Ankara doğumlu başarılı oyuncu 2015 yılında Bilkent Üniversitesi'nde bir söyleşide Türkiye'nin Yıldızları yarışmasında 2. olarak dikkatleri üzerine çekti ve profesyonel oyunculuğa böylelikle geçiş yaptı. İstanbul'da oturan güzel oyuncu Bilkent Üniversitesi'ni yarıda bırakmıştır. Kenan Doğulu ile evliliği bulunmaktadır. Hatırla Sevgili, Aşk'ı Memnu ve Fatmagül'ün Suçu Ne dizilerinde oynadığı karakterlerle kendini milyonlara sevdiren oyuncu Türkiye'de marka haline gelmiştir. Bu dizilerin yanı sıra İntikam, Avrupa Yakası, Aşka Sürgün ve son olarak Muhteşem Yüzıl Kösem gibi dizilerde de rol almıştır. 

Gecelerin Ötesi Fragmanı

Yükleniyor...
Gecelerin Ötesi Yeni bölüm fragmanı
Facebook Yorumları