facebook twitter Google Plus

Gülizar Dizisi Oyuncuları Konusu


Reklamlar

O3 Medya'nın yapımcılığını yaptığı yeni bir dizi projesi hazırlıkları başlamış durumda. Aldığımız ilk bilgilere göre bu haberi sitemizden herkesten önce biz veriyoruz. Şu sıralar bir Japon dizisi olan Woman'la ismi geçen Beren Saat'in Çağan Irmak'ın yazdığı Gülizar dizisinden de teklif aldığını öğrendik. Çağan Irmak'ın yazıp yöneteceği yeni dizi Gülizar fox tv ekranları için hazırlanırken çekimleri eylül ayında başlaması bekleniyor. Beren Saat'in başrol teklifini kabul edip etmeyeceği ise muallaktadır. Mahinur Ergun'un yazdığı Gülizar dizisi yeni sezonda fox tv ekranlarında olacak. Çağan Irmak şu sıralar yeni dizinin senaryosu için hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.

Gülizar Dizisi Konusu

Gülizar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Birkan Sokullu

6 Ekim 1985 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu 2003 yılında Best Model Of Türkey yarışmasına 3. olmuştur. Dolunay Soysert'ten oyunculuk dersleri almıştır. Maltepe Üniversitesi Rado tv programcılığını tamamlamıştır. Melekler Korusun, Küçük Kadınlar, Elif, Küçük Sırlar, Uçurum, Kurt Seyit ve Şura ve Hayat Şarkısı gibi dizilerde rol almıştır.

gülizar dizisi birkan sokullu kim

Farah Zeynep Abdullah

17 Ağustos İstanbul doğumlu 38 yaşındaki güzel oyuncu İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi'nde okumuştur. Kent Üniversitesi Fransıca ve drama bölümüne dönmüş eğitimini tamamlamıştır. Kelebeğin Rüyası filminde başrollerde yer almıştır. Kıvanç Tatlıtuğ ile Kurt Seyit ve Şura dizisinde başrolde oynamıştır.Gülizar Dizisi Fragmanı

Yükleniyor...
Facebook Yorumları