facebook twitter Google Plus

İçerde Alyanak Ölecek Mi?


İçerde Yeni bölüm fragmanı
Reklamlar

Show tv ekranlarında ilgiyle izlenen İçerde'nin 8. bölümünden itibaren Sarp'a kurulan tuzak heyecan dolu sahneler izletmişti. Kendisi üzerinden Celal Baba'ya kurulan tuzağı kendi yöntemleri ve Yusuf Müdür'ün yardımıyla öğrenen Sarp ipin ucunun Alyanak'a vardığını tespit etmişti. Bütün yaşananlar Sarp'ın üzerine atılan suç Alyanak'ın kurduğu bir komplo olduğu anlaşılmıştı.

içerde alyanak ölüyor mü ölecek mi öldü mü neden yok diziden ayrıldı mı

Alyanak'ın kurduğu tuzakdan Kebapçı Celal',i kurtaran Sarp Alyanak'ın gerçek yüzünü delillerle gösterir. Kebapçı Celal'i öldürmeyi başaramayan Alyanak'ın kalemi kırılmış ve sona gelmiştir. Alyanak yaptıklarının bedelini Kebapçı Celal ve adamları karşısında ödeyecektir. Adamları tarafından ayağına getirten Kebapçı Celal Alyanak'ı öldürdü mü? Alyanak ölecek mi? Alyanak ölüyor mu? Yıldıray Şahinler diziden ayrıldı mı? Alyanak öldü mü? gibi tüm soruların cevaplarını yeni bölüm yayınlanır yayınlanmaz yazı üzerinden detaylı bir şekilde paylaşacağız.

Yıldıray Şahinler (Alyanak)

Başarılı oyuncu 48 yaşında ve İstanbul doğumludur. aha önce bir çok dizi ve filmde rol almış ağırlıkla da tiyatro oyunları ile uğraşmıştır. Elveda Rumeli, Avrupa Avrupa, İntikam, Kayıp, Ulan İstanbul ve Hayat Yolunda gibi dizilerde kendine rol bulmuştur.Yükleniyor...
Facebook Yorumları