facebook twitter Google Plus

İçerde Celal Öldü Mü?


İçerde Yeni bölüm fragmanı
Reklamlar

Show tv ekranlarında yayınlanan Ay Yapım'ın yapımcılığını yaptığı İçeride dizisine ünlü bir oyuncu katıldı. Çağatay Ulusoy, Bensu Soral ve Aras Bulut İynemli gibi isimlerin başrollerini paylaştığı diziye Çetin Tekindor dahil oldu. Karadayı dizisinde Nazif Kara karakteriyle herkes tarafından tanınan Tekindor dizide Celal Karabaş karakterine hayat veriyor.

İçerde dizisinde 35. bölümden itibaren Kebapçı Celal için çember iyice daralmaktadır. Sarp'ı karşısına alan Celal Baba ölümle karşı karşıya kalıyor. Yıllar sonra Coşkun artık saklanmaktan vazgeçiyor, ya ben, ya o diyerek Celal'in karşısına çıkıyor. Gözünü karartan Coşkun hayatını hiçe sayan adamdan intikamını almak için silahını doğrultur ve ateş eder. Peki Coşkun Celal'i vurdu mu? Celal öldü mü? Celal ölecek mi? İşte bu soruların cevabını yeni bölüm yayınlandığında alacağız. Tahminlerimize göre Celal ölmeyecektir.

Çetin Tekindor (Kebapçı Celal Karabaş)

16 Temmuz 1945 Sivas doğumlu usta oyuncu Zerrin Tekindor ile evlidir. Çetin Tekindor'un Hira isminde bir kızı bulunmaktadır. Ankara Devlet Konservatuarı'ndan mezun olmuştur. Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Yılan Hikayesi, Bir İstanbul Masalı, Küçük Ağa, Asi, Deli Saraylı, Bir Çocuk Sevdim ve son olarak Karadayı dizisinde rol almıştır. Karadayı dizisinde Nazif Kara karakteriyle tanınmıştır.Yükleniyor...
Facebook Yorumları