facebook twitter Google Plus

İçerde Celal (Çetin Tekindor) Ölüyor Mu?


Reklamlar

Show tv ekranlarında yayınlanan Ay Yapım'ın yapımcılığını yaptığı İçeride dizisine ünlü bir oyuncu katıldı. Çağatay Ulusoy, Bensu Soral ve Aras Bulut İynemli gibi isimlerin başrollerini paylaştığı diziye Çetin Tekindor dahil oldu. Karadayı dizisinde Nazif Kara karakteriyle herkes tarafından tanınan Tekindor dizide Celal Karabaş karakterine hayat veriyor.

Celal baba yayınlan yeni fragmanda arabasının büyük bir patlama ile havaya uçtuğunu gördük ve Eşi ve diğer ev ibreylerinin Celal diye çığlıklarını gördüğümüzde Celal Baba'nın ölüp ölmediğini hep birlikte merak etmeye başladık. Yayınlanacak  olan yeni bölümde tüm detaylar ortaya çıkacak... Bizi Takipte kalın...

İçerde dizisinde 9. bölümden itibaren Kebapçı Celal için çember iyice daralmaktadır. Sarp'ı karşısına alan Celal Baba ölümle karşı karşıya kalıyor. Kimin yaptığı henüz belli olmasa da fragmanda gördüğümüz üzere arabaya binen Celal Baba yaşanan patlama sonucunda ölecek mi? ölüyor mu? Kebapçı Celal'in patlamadan ucuz kurtulacağını fakat yara alacağını düşünüyoruz. Her şeye rağmen Kebapcı Celal patlamada ölmeyecektir çünkü dizideki rolü çok büyük.



Çetin Tekindor (Kebapçı Celal Karabaş)

16 Temmuz 1945 Sivas doğumlu usta oyuncu Zerrin Tekindor ile evlidir. Çetin Tekindor'un Hira isminde bir kızı bulunmaktadır. Ankara Devlet Konservatuarı'ndan mezun olmuştur. Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Yılan Hikayesi, Bir İstanbul Masalı, Küçük Ağa, Asi, Deli Saraylı, Bir Çocuk Sevdim ve son olarak Karadayı dizisinde rol almıştır. Karadayı dizisinde Nazif Kara karakteriyle tanınmıştır.

Yükleniyor...
İçerde Yeni bölüm fragmanı
Facebook Yorumları