facebook twitter Google Plus

İçerde Sarp Ölecek Mi?


Reklamlar

İçerde'nin 8 mayıs akşamı yayınlanan 33. bölümün son sahnesinde Sarp ve Mert bu defa kılıçları çekiyor. Hem Sarp hemde Mert artık açığa çıkmış ikiside içerde değildir. Karşılıklı kurşun sıkışarak başlayan sahnede kurşunlar sona erdikten sonra her ikisi de kavgaya tutuşur. Neyse ki her iki tarafta bu uzun süreli kavgada yorulur ve sağ salim ayrılırlar. İçerde'nin son yayınlanan 34. bölümünde ise gerçekleri öğrenen Celal Baba Sarp'ı yakalatır. Sarp'ı ele geçiren Celal onu öldürme işini Mert'e bırakır. Celal kardeşi kardeşe vurdurtmak ister. Peki Mert abisi Sarp'ı vuracak mı? Sarp namlunun ucundadır. Sarp ölecek mi? işte bu sorunun cevabını 34. bölüm sonunda alacağız.

Ay Yapım imzalı 2016 - 2017 sezonunun bomba dizisi İçerde'nin başrolü için Çağatay Ulusoy ile anlaşıldı. Yakışıklı oyuncu Ulusoy son olarak Medcezir dizisinde rol oynamış ve büyük beğeni toplamıştı. Ulusoy dizide Aras Bulut İynemli ve Bensu Soral ile başrolleri paylaşıyor. Yıllar önce birbirinden ayrılan iki kardeşten birini yani (Sarp) karakterini canlandırıyor. Çağatay Ulusoy dizide Polis Akademisi'ni bitirmek üzereyken kirli oyunları ortaya çıkan daha sonra hapse girip çıkan ve kötü adamların en güvenilir ismi haline gelen köstebek'i canlandırıyor.  

Çağatay Ulusoy (Sarp)

Son oynadığı dizisi Medcezir'de Yaman olarak tanıdığımız yakışıklı oyuncu yeni dizisindede Genç kitleye hitap edecek. Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 İstanbul Doğumludur. 2010 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasından birinci olduktan sonra star olmuştur. 2011 yılında rol aldığı Adını Feriha Koydum dizisiylede Halk tarfından tanınmış ve sevilmiştir. Geçtiğimiz aylarda Delibal filmiyle herkes tarafından büyük ilgi görmüştür. Ayrıca Delibal filminde söylediği Uyu Aşkım şarkısıyla da en çok dinlenen şarkılar arasına girmeyi başardı.Yükleniyor...
İçerde Yeni bölüm fragmanı
Facebook Yorumları