facebook twitter Google Plus

Kara Sevda Mercan Kimdir?


Kara Sevda Yeni bölüm fragmanı
Reklamlar

Güzel Köylü dizisiyle ünlenen Gizem Karaca'nın yeni dizisi belli oldu. Star tv ekranlarında yakın zamanda yayınlanmaya başlayan İçimdeki Fırtına dizisinde başrolde yer alan oyuncu yapımın reytinglerde başarısız olması sonucunda dizinin erken final yapmasıyla birlikte boşta kaldı. 

içimdeki fırtına deniz kimdir gizem karaca

Gençlerin çok sevdiği bir oyuncu olan Gizem Karaca'nın uzun zamandır yeni projesi merakla bekleniyordu. Güzel oyuncunu yeni dizisini sosyal medyadan duyurdu ve hayranlarını mutlu etti. Gizem Karaca İçimdeki Fırtına dizisinden sonra Kara Sevda dizisi yapımcısıyla el sıkıştı. Karaca dizide Mercan karakterine hayat veriyor.

Gizem Karaca (Mercan)7 Eylül 1992 İstanbul doğumlu genç ve güzel oyuncu boş zamanlarında mankenlik yapmaktadır. Annesi Münevver Karaca, babası Cüneyt Karaca'dır. Ailenin tek kızı çocuğu olmakla birlikte çocukluğunu Kanada'da geçirmiştir. İstanbul Üniversitesi Fransız dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Eve Düşen Yıldırım, Emir'in Yolu, Benim Hala Umudum Var ve Güzel Köylü dizilerinde rol almıştır.

Yükleniyor...
Facebook Yorumları