facebook twitter Google Plus


Reklamlar

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizinin ismi İçimdeki Fırtına olarak açıklandı. İçimdeki Fırtına isimli dizinin başrollerinde Yusuf Çim, Gizem Karaca. Merve Boluğur ve Hatice Arslan yer alıyor. Aslan Film'in yapımcılığını üstlendiği yeni dizinin yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca oturuyor, senaristliğini ise İpek Kadılar üstleniyor. İçimdeki Fırtına ilk bölümüyle 4 şubat cumartesi akşamı saat 20:00'da star tv ekranlarında olacak.

Unutsam Sevmeyi oyuncuları

İçimdeki Fırtına Konusu;

Küçüklüklerini birlikte dayanışma içerisinde sırt sırta vererek geçiren iki kız kardeşin zamanla birbirlerine düşman olma hikayesini ele alıyor, beklenmedik olayların gerçekleşmesi, sırların ortaya çıkmasıyla konu farklı yerlere uzanıyor. Birbirlerinin huylarını, niteliklerini ve zaaflarını bilen iki kardeş birbirlerini en can alıcı yerinden vurmak için aralarında gizli savaşlar verecek. Yaşadıkları bu savaş oysa ki her ikisininde geçmişten gelen yaralarını açacak ve sadece ikisi arasında da kalmayacak daha da büyüyecektir. Kontrolden çıkan hesaplaşmalar devreye girdikçe iki kardeş birbirlerini yakmakla birlikte hareket etmek arasında gidip geleceklerdir.

İçimdeki Fırtına Oyuncuları;

Yusuf Çim; (Emre)

26 Eylül 1991 İstanbul doğumlu genç oyuncu aynı zamanda türk pop şarkıcısı ve mankendir. 2011 yılında katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasında 1. olmuştur. 3 çocuklu bir ailenin en küçük ferdidir. İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur. Kumral saçlı ve 1.88 boyundadır. Çilek Kokusu dizisindeki performansıyla genç kızların sevgilisi haline gelmiştir. Ezra ve Çilek Kokusu'nda rol almıştır.umutsam sevmeyi yusuf çim kimdir

Gizem Karaca; (Deniz)

7 Eylül 1992 İstanbul doğumlu genç ve güzel oyuncu boş zamanlarında mankenlik yapmaktadır. Annesi Münevver Karaca, babası Cüneyt Karaca'dır. Ailenin tek kızı çocuğu olmakla birlikte çocukluğunu Kanada'da geçirmiştir. İstanbul Üniversitesi Fransız dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Eve Düşen Yıldırım, Emir'in Yolu, Benim Hala Umudum Var ve Güzel Köylü dizilerinde rol almıştır.

unutsam sevmeyi gizem karaca kimdir

Merve Boluğur; (Ezgi)

16 Eylül 1987 İstanbul doğumlu güzel oyuncunun Murat Dalkılıç ile 1 yıllık evliliği bulunmaktadır. İlk oyunculuk performansını Acemi Cadı dizisinde Ayşegül karakteriyle canlandırmıştır. Müjdat Gezen Sana Merkezinde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Kül ve Ateş, Küçük Sırlar, Kuzey Güney ve Muhteem Yüzyıl gibi dizilerde rol almıştır.unutsam sevmeyi merve boluğur kimdir

Hatice Aslan;

20 Şubat 1962 Sivas doğumlu deneyimli oyuncu Ferhunde Hanımlar, En Son babalar Duyar dizilerindeki performansı ve daha sonra Üç Maymun filmindeki performansı ile tanınmaktadır. Kültür Bakanlığı Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü tamamlamıştır. Kınalı Kar, Hürrem Sultan, Güzel Günler, Lale Devri, Bugünün Saraylısı, Ayrılsak Da Beraberiz ve Mayıs Kraliçesi gibi dizilerde rol bulmuştur.

unutsam sevmeyi hatice aslan kimdir

Levent Can

1971 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Ali Poyrazoğlu Tiyatrosunda eğitim almıştır. Aile Bağları dizisiyle televizyon dünyasına giriş yapmıştır. 1.79 boyunda 75 kiloda olan başak burcu oyuncu Kavak Yelleri, Emret Komutanım, Ezel, Hicran Yarası, Son ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde rol almıştır.

unutsam sevmeyi levent can kimdir


Mehmet Özgür

30 Ağustos 1970 Antalya doğumlu başarılı oyuncu Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmenidir. Suskunlar dizisinde büyük ün kazanan karizmatik oyuncu Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu ve Filinta gibi önemli dizilerde rol oynamıştır.

unutsam sevmeyi mehmet özgür kimdir

Servet Pandur

27 Mart 1970 İzmir Bergama doğumlu başarılı oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Bir Varmış Bir Yokmuş, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Aşk ve Yılanların Öcü gibi dizilerde rol almıştır.

unutsam sevmeyi servet pandur kimdir

Alper Kut

1962 Ankara doğumlu deneyimli oyuncu Ankara'da Veteriner Fakültesinde eğitimini tamamladı. Daha sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Tiyatro bölümünü tamamladı. Başarılı oyuncu Kut Fatmagül'ün Suçu Ne, Krem, Günahkar ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde rol almıştır.


içimdeki fırtına alper kut

Burak Can

21 Aralık 1991 İstanbul doğumlu genç yetenekli oyuncu Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Burak karakterine hayat vermiştir. Al Yazmalım ve Yılanların Öcü oynadığı diğer dizilerdir.

unutsam sevmeyi burak can kimdir

Burak Yamantürk

14 Eylül 1980 Sivas doğumlu yetenekli oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Ayhan Hanım dizisinde Fahriye Evcen ile başrol oynamıştır. Veda, Tatar Ramazan, Yasak ve Hayat Yolunda dizilerinde rol oynamıştır.

unutsam sevmeyi burak yamantürk kimdir


Tarık Papuççuoğlu

14 Ocak 1949 İstanbul doğumlu usta oyuncu Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. İkinci Bahar dizisinde rol oynadığı Kebapcı Vakkas karakteriyle tanınmıştır. Avrupa Avrupa, Hayat Bilgisi, Yerden Yüksek, Kadim Dostum gibi dizilerde rol almıştır.

içimdeki fırtına tarık papuççuoğlu kimdir

Bilge Şen

1944 İzmir Ödemiş doğumlu usta oyuncu 1979 yılında devlet tiyatrosuna katılmış Ankara ve İstanbul'da sahne almıştır. Herry Poter ve Felsefe Taşı filminde türkçe seslendirme yapmıştır. Eşref Saati, Babam ve Oğlum, Böyle Bitmesin, Aramızda Kalsın, İnadına Aşk ve Kiraz Mevsimi gibi dizilerde rol oynamıştır. 

içimdeki fırtına bilge şen kimdir

Cenk Tunalı

8 Eylül 1978 doğumlu yetenekli oyuncu Yedi Numara dizisindeki Deniz karakteriyle tanınmaktadır.

içimdeki fırtına cenk tunalı kimdir

Hazal Şenel

18 Ağustos 1992 doğumlu güzel oyuncu paten, yüzme ve bale gibi sporlarla ilgilenmektedir. Bir zamanlar atv ekranlarında yayınlanan Selena dizisinde Kıvılcım Aykar karakteriyle tanınmıştır. Daha sonra Türk Malı ve Pis Yedili dizilerinde rol bulmuştur.

içimdeki fırtına hazal şenel kimdir

Ceren Benderlioğlu

1 Ekim İstanbul doğumlu 34 yaşındaki yetenekli oyuncu Trakya Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Terazi burcu 1.72 boyunda ve 52 kilodadır. Kendisi gibi oyuncu olan Emir Benderlioğlu ile evlidir. Melekler Korusun, Geniş Aile, Kertenkele, Çiçek gibi dizilerde rol almıştır. Ceren Benderlioğlu son olarak Dağ 2 filminde izleyici karşısına çıkmıştı.

içimdeki fırtına ceren benderlioğlu kimdir

Nihan Okutucu

İstanbul doğumlu 33 yaşındaki başarılı oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. Kuzey Güney dizisinde Ferhat'ın kızını canlandırmıştır. Ezo Gelin, Ayrılık, Beşinci Boyut, Mor Menekşeler ve Yedi Numara rol aldığı diğer dizilerdir.

içimdeki fırtına nihan okutucu kimdir

Nazmi Kırık

1976 Diyarbakır doğumlu başarılı oyuncu ilkokul öğrenimini tamamladıktan sonra oyunculuk kurslarına başlamıştır. Mezopotamya Kültür Merkezi Diyarbakır şubesinde oyunculuk eğitimi almıştır. 1.79 ve 76 kiloda olan Nazmi Kırık Ankara'nın Dikmeni ve Kehribar gibi dizilerde rol almıştır.

içimdeki fırtına nazmi kırık kimdir

Gürsu Gür

Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Annem, Benim Annem Bir Melek, Yaprak Dökümü, Hanımın Çiftliği, 20 Dakika, Firar, Serçe Sarayı gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Gamsız Hayat dizisinde Halil karakterini canlandırmıştır.

içimdeki fırtına gürsu gür kimdir

Facebook Yorumları