facebook twitter Google Plus

İsimsizler Dizi Oyuncuları


Reklamlar

Es Film ile Barakuda Film ortak yapımı olan İsimsizler'in ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Gerçek bir hayat hikayesini konu alan İsimsizler'in yönetmenliğini Filinta dizisinden tanıığımız Osman Kaya gerçekleştirecek. En geç Mart 2017 yılında ekranlara gelecek olan dizinin senaryosunu Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugöl ve Hale Çalap yazıyor. Kanal D ekranlarında mart ayında yayınlanması beklenen dizinin oyuncu kadrosunda Uğur Güneş,  Algı Eke, Bülent Alkış, Musab Ekici, Volkan Keskin, Sedat Mert, İlayda Çevik ve Çağkan Çulha gibi isimler bulunuyor.

İsimsizler Konusu;

Fatih hem başarılı hemde genç gelecek için umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti'nin yurt dışı temsilcilerinden birine atanmış ve tam görevine başlayacakken Virankaya'dan gelen acı haberle uyanır. Kötü haber şudur ki Virankaya Kaymakamı şehit edilir. Fatih Başkan'ın da onayını alarak onun yerine Kaymakam olmak ister. Ülkesi için masa başında gönlü rahat bir iş yapmaktansa ateş altında olmayı risk almayı tercih eder. Yüreği vatan sevgisiyle dolu olan genç adamı devletini ana babası gibi sahiplenen 7 kişilik ekibiyle tehlikeli bir yer olan Virankaya'ya yol alır.

İsimsizler Oyuncu Kadrosu;

Uğur Güneş (Kaymakam Fatih Keskin)

1978 Ankara doğumlu başarılı oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinde Tuğtekin karakteriyle tanınmıştır. 1.80 boyunda ve 82 kiloda olan Uğur Güneş Yenide Başla, Benim İçin Üzülme ve Urfalıyam Ezelden gibi dizilerde rol almıştır.

isimsizler uğur güneş kimdirAlgı Eke (Elif Toprak)

16 Eylül 1985 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu aslen Artvinlidir. Baba Ocağı isimli dizide oyunculuk hayatına başlamıştır. Dürüye'nin Güğümleri, Keşanlı Ali Destanı, Annem Uyurken, Ayrılsak Da Beraberiz ve Hayat Sevince Güzel gibi dizilerde rol almıştır.

isimsizler algı eke kimdir

Bülent Alkış (Hasan Bozkırlı)

1974 İzmir doğumlu başarılı oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Konservatuarından mezun olmuştur. Filinta diziisnde Padişah karakterini canlandıran Bülent Alkış herkes tarafından tanınmıştır. Çemberimde Gül Oya, Kurşun Yarası, Arka Sokaklar, Bir Çocuk Sevdim, İffet, Her Şey Yolunda Merkez ve Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerde rol almıştır.

isimsizler bülent alkış kimdirMusab Ekici (Derman Taşçı)

1992 Elazığ doğumlu yetenekli oyuncu Acil Servis dizisinde Mert karakteriyle tanınmayı başarmıştır. İstanbul Devlet Konservatuarından mezun olmuştur. 

isimsizler musab ekici kimdir

Volkan Keskin (Kürşad Yusufoğlu)

16 Ağustos 1983 Samsun doğumlu yetenekli oyuncu Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Elektronik bölümü mezunudur. Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü'nü tamamlamıştır. Oyuncunun ilk resmi projesi Dağlar Delisi olmuştur. Fetih 1453 ve Karaoğlan gibi sinema filmlerinde yer almıştır.

isimsizler volkan keskin kimdir

Sedat Mert (Olcay Demir)

1 ocak 1975 İstanbul doğumlu oyuncu Kara Melek ve Filinta dizisinde yer almıştır ayrıca Fetih 1453 filminde yer bulmuştur.


isimsizler sedat mert kimdir

Sera Kutlubey (Seher)

1994 İstanbul doğumlu genç ve güzel oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Babam ve Ailesi dizisinde Kemal ile Nilgün'ün kızı Kadir'in kız kardeşini canlandırmıştır.

isimsizler seher kimdir

Taner Ertürkler (Ahmet Akıncı)

16 Kasım Berlin doğumlu 45 yaşındaki oyuncu Ayça Mutlugil'le evlidir. Tan Ertürkler isminde bir çocuğu bulunmaktadır. Yedi Numara, Deli Yürek, Sırlar Dünyası, Doktorlar, Adanalı Ve Unutma Beni gibi dizilerde rol almıştır.

isimsizler ahmet kimdir


İlayda Çevik

25 mart 1994 Balıkesir doğumlu yetenekli oyuncu Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosu çatısı altında eğitimine başladı. Oyuncu daa sonra müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitimne devam etti. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Karagül dizisinde Maya karakteriyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

isimsizler ilayda çevik kimdir

Çağkan Çulha (Murat Gürcan)

22 Kasım 1985 İstanbul doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünü yarıda bıraktıktan sonra Beykent Üniversitesi Sahne ve Gösteri sanatlarında eğitimine devam etmiştir. İlk olarak Acemi Cadı dizisinde Selim karakteriyle tanınmıştır. Adanalı dizisinde Engin karakteriyle sevilen bir isim haline gelmiştir.

isimsizler cağkan çulha kimdir

Burak Temiz (Selim)

Diriliş Ertuğrul dizisinde Yiğit Alp karakteriyle tanıdığımız Burak Temiz İsimsizler'in oyuncu kadrosuna dahil oldu.


isimsizler selim kimdir

İsimsizler Yeni bölüm fragmanı
loading...
loading...
Facebook Yorumları