facebook twitter Google Plus

Kadın Dizisi Oyuncuları


Reklamlar

Geçtiğimiz sezon fox tv ekranlarının komedi dizisi Aşk Yeniden'de yıldızı parlayan Özge Özpirinççi'nin yeni dizisi belli oldu. Ekranların en başarılı oyuncularından Özge Özpirinççi yeni sezonda izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Medyapım'ın yapımcılığını yaptığı Woman isimli bir Japon dizisinde başrol oynayacak. Medyapım bünyesinde Mother ayarlaması Anne dizisinin senaryosunu yazan Juji Sakamoto Women isimli dizinin Türkiye uyarlamasını yazıyor. Fox tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan diziyi Hande Altaylı yazıyor. Dizinin 2017 ekim ayında yayın hayatına başlaması bekleniyor.

Kadın dizisi ne zaman başlıyor? Kadın dizisi hangi gün? Kadın dizisi saat kaçta? Kadın dizisi nerede çekiliyor? Kadın dizi müziği, Kadın dizisi reytingleri...

Kadın Dizisi Konusu

İki kız çocuğunu ve eşini genç yaşta kaybeden bir annenin zorlu hayatını anlatacak.

Kadın Dizisi Oyuncuları

Özge Özpirinççi

1 Nisan 1986 İstanbul doğumlu oyuncu 1.68 boyunda ve 54 kilodadır. Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümü mezunudur. Kavak yelleri, Cesaretin Var Mı Aşka, Melekler Korusun, Al Yazmalım, Aramızda Kalsın gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Aşk Yeniden dizisinde rol alan oyuncu büyük bir kitleye sahip olmuştur.Caner Cindoruk (Sarp)

1 ocak 1980 Adana doğumlu yetenekli oyuncu Çukurova Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra bir çok dizide rol almıştır. Beynelminel, Hanımın Çiftliği, Geç Gelen Bahar, Yaprak Dökümü, Aramızda Kalsın bunlardan sadece bazıları.

Bennu Yıldırımlar

22 Kasım 1969 İstanbul doğumlu oyuncu Süper Baba dizisinde Elif, Yaprak Dökümü dizsinde ise Fikret karakteriyle tanınmıştır. İstanbul Ünversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Ayça Erturan

1983 İstanbul doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Radyo ve televizyon bölümü mezunudur. Annesi ev hanımı babası ise bankacıdır. Bkm Mutfak ekibinin en iyi oyuncularından biridir. 1.70 boyunda ve 60 kiloda olan oyuncunun göz rengi kahverengi aynı zmaanda saç rengi de kahverengidir. Avrupa Yakası, Neşeli Hayat, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Evli ve Öfkeli gibi yapımlarda rol almıştır.

Ece Özdikici

2 Temmuz 1982 Ankara doğumlu oyuncu 1.72 boyunda ve 65 kilodadır. Burcu yengeç, göz rengi siyah ve saç rengi de siyahtır. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Mert Dural ile evlidir. Küçük Hanımefendi, Arka Sokaklar, Anadolu Kaplanı, Bir Aşk Hikayesi ve Poyraz Karayel gibi dizilerde rol almıştır.


Şerif Erol

8 Ekim 1963 doğumlu oyuncu 1.79 boyunda ve 68 kilodadır. Boğaziçi Üniversitesi Filiz bölümü mezunudur. Şeref Meselesi dizisinde Hasan Kılıç karakterini canlandırmıştır. Kalbim Egede Kaldı dizisinde Osman karakterine hayat vermiştir.

Seray Kaya

4 Şubat 1991 İstanbul doğumlu genç ve güzel oyuncu 1.65 boyunda 54 kilodadır. İlk televizyon deneyimini Huzur Sokağı'nda yaşamıştır. Kocamın Ailesi, Evli ve Öfkeli ve Rengarenk gibi dizilerde rol almıştır.

Feyyaz Duman

İçerde dizisinde Serkan karakterini canlandırmıştır.


Devrim Özder Akın

1975 İstanbul doğumlu oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Devrim Arabaları, Kanımdaki Barut, Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerde rol almıştır.

Kübra Süzgün


Ali Semi Sefil

Kadın Dizisi Fragmanı

Yükleniyor...
Facebook Yorumları