facebook twitter Google Plus

Kara Yazı Oyuncuları Konusu


Reklamlar

En çok izlenen drama dizilerinin senaristlerinden Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı yeni bir dizi geliyor. Dark Story adında birlikte kurdukları yapım şirkeri Kara Yazı isimli yeni dizisini Kanal D'ye sattı. Neslihan Yeşilyurt'un yönetmen koltuğunda oturduğu Kara Yazı isimli drama dizisi bir aşk hikayesini konu alıyor. Henüz detaylarını bilmediğimiz dizinin 2017 yılının nisan ayında kanal d ekranlarında olması bekleniyor.

Kara Yazı Dizisi Konusu

Yıllarca babasından üvey evlat muamelesi görerek fiziksel şiddete maruz kalarak büyümüş ve tek derdi bir kozmatik dükkanından şirket haline gelerek babasının takdirini kazanmak isteyen Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden sindirilmiş iki kız kardeşine bakmak durumunda olan kimya öğretmenliğini hedefleyen Yaren Uluçınar'ın hayat hikayesi anlatılıyor.

Kara Yazı Dizisi Oyuncuları

Emre Kınay (Halil)46 yaşındaki İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Yılan Hikayesi dizisinde Erkan Ağa karakteriyle tanınmıştır. Son olarak Güneşin Kızları dizisinde Haluk karakterine hayat vermiştir.

kara yazı emre kınay kimdir

Haluk Bilginer (Oğuz Karahan)

1954 İzmir doğumlu usta oyuncu Tahsin Bey ve Bedriye Hanım'ın üç çocuğundan ortancı olarak doğmuştur. Oyunculuğunu tiyatro sahnesiyle süslemek isteyen Haluk Bilginer Ahmet Levendoğlu ve Zuhal Olcay ile tiyatro stüdyosunu kurmuştur. Eyvah Babam, Tatlı Hayat, Ezel, İstanbul'un Altınları, Acayip Hikayeler, Kaçak ve Masum gibi dizilerde rol almıştır.kara yazı haluk bilginer kimdir

Ushan Çakır (Mehmet Karahan)

1984 İzmir Karşıyaka doğumlu yakışılı oyuncu Bir İstanbul Masalı, 20 Dakika, Kurt Seyit ve Şura ve Leyla İle Mecnun gibi dizilerde rol almıştır. Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolleri paylaştığı Uzun Hikaye filminde rol almıştır.

kara yazı ushan çakır kimdir

Zeynep Çamcı (Yaren Uluçınar)

11 Aralık Bodrum doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü taamlamıştır. Beni Böyle Sev dizisinde Alper Saldıran'la başrol oynayan Çamcı herkesin gönlüne taht kurmuştur. Emir'in Yolu, Leyla İle Mecnun ve Canımın İçi gibi dizilerde rol almıştır. Güzel oyuncu son olarak Seviyor Sevmiyor dizisinde Deniz karakterine hayat vermiştir.


kara yazı zeynep çamcı kimdir

Burak Çelik (Erdem Demir)

1992 İstanbul doğumlu genç ve yakışıklı oyuncu 1.91 boyunda ve 74 kilodadır. 2013 yılında Best Model Of Türkey ve Best Model The World yarışmalarında birinci olmuştur. Karagül, Hayat Sevince Güzel gibi dizilerde rol almıştır. Deli Aşk filminde Jeremy Jackson karakterini canlandırmıştır.

kara yazı burak çelik kimdir

Gülper Özdemir (Derya Uluçınar)

1990 İstanbul doğumlu güzel oyuncu 1.76 boyunda ve 57 kilodadır. Akrep burcu olan oyuncunun gözleri kahverengidir. ABD Truman State Universty'de üniversite eğitimini tamamlamıştır. Fahriye Evcen'e benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken Özdemir Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Simge karakterine hayat vermiştir.


kara yazı derya kimdir

 Aslı Orcan (Elif Karahan)

1980 Aydın doğumlu yetenekli oyuncu Yetin Dikinciler ile evlidir. Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarı'ndan mezun olmuştur. Medcezir dizisinde Deniz karakteriyle tanınmıştır. Kurt Seyit ve Şura, Karadayı ve Bana Sevmeyi Anlar oynadığı diğer dizilerden sadece bir kaçıdır.

kara yazı elif kimdir

Tansu Taşanlar (Kadir)

1984 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Bir Bulut Olsam, İzmir Çetesi, Kara Para Aşk gibi dizilerde rol almıştır.

kara yazı kadir kimdir


Zehra Yılmaz (Melisa)

1994 İstanbul doğumlu genç ve güzel oyuncu Marmara Üniversitesi'ni tamamlamıştır. Bugün Ne Giysem yarışmasında boy göstermiştir. Bodrum Masalı dizisinde Rana karakterine hayat vermiştir.

kara yazı melisa kimdir

Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk Soydaş)

1984 Adana doğumlu başak burcu olan oyuncu Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Son Çıkış, Ulan İstanbul, Şefkat Tepe, Kehribar gibi dizilerde rol oynamıştır.

kara yazı ufuk kimdir

Şenol Önsel (Turgut)

36 yaşındaki Ankara doğumlu oyuncu 1.77 boyunda 69 kilodadır. Göz rengi yeşil, saç rengi ise kumraldır. Ankara Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Üvey Baba, Hayat Bilgisi ve Sevdaluk gibi dizilerde rol almıştır.

kara yazı turgut kimdir

Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül)

Henüz 9 yaşında olan İstanbul doğumlu küçük yetenek Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde tanınmıştır. Farklı Boyutlar, Kalbim Dört Mevsin, Kalbin Dili Küçük Kalpelr gibi dizilerde rol almıştır.

kara yazı songül kimdir

Nilgün Türksever (İclal Karahan)

35 yaşındaki Eskişehir doğumlu oyuncu 1.68 boyunda ve 54 kilodadır. Yeşil gözleri ve kumral saç rengi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Eskişehir Anadolu üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları bölümünden mezun olmuştur. 

kara yazı iclal kimdir

Leyla Kader İlhan (Esma Uluçınar)

kara yazı esma kimdir

Sedef Akalın (Aslı)

kara yazı aslı kimdir

Kara Yazı Fragmanı

Kara Yazı Yeni bölüm fragmanı
loading...
loading...
Facebook Yorumları