facebook twitter Google Plus

Kayıtdışı Dizisi Oyuncuları Ve Konusu


Reklamlar

Uzun zamandır Erkan Petekkaya'nın yeni bir dizi projesi olduğuna dair duyumlar almıştık fakat henüz ismi ve detayları belli olmamıştır. Fox tv ekranlarının yeni sezon için hazırladığı Kayıtdışı isimli yeni dizisi için Erkan Petekkaya ve Songül Öden'le anlaşıldığını öğrendik. Yeni sezonda fox tv ekranlarında izleceğimiz Kayıtdışı isimli dizinin çekimleri ağustos ayında başlamış bulunuyor. Şahin Altuğ ve Caner Güler'in senaryosunu yazdığı Kayıtdışı eylül ayında yayın hayatına girmesi bekleniyor. Dizinin yönetmenliğini ünlü yönetmen Cevdet Mercan üstleniyor

Kayıtdışı Dizisi Konusu

Kayıtdışı Dizisi Oyuncuları

Erkan Petekkaya

12 Aralık 1970 Diyarbakır doğumlu başarılı oyuncu 78 kiloda ve 1.89 boyundadır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı'ndan mezun olmuştur. Didem Petekkaya ile evliliği bulunmaktadır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Ali Kaptan karakteriyle tanınmaya başlamıştır. Dila Hanım, Benim Hala Umudum Var, Hanımın Çiftliği ve Paramparça dizilerinde rol oynamıştır.

kayıt dışı erkan petekkaya

Songül Öden

17 Şubat 1977 Diyarbakır doğumlu oyuncu 2002 yılında Canberk Uçuçu ile evlenmmiş 20122 yılında boşanmıştır. 1.70 boyunda v 55 kilodadır. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Ferhunde Hanımlar dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Vasiyet, Havada Bulut, Gümüş, Umutsuz Ev Kadınları ve Acı Aşk gibi dizilerde rol oynamıştır.kayıt dışı songül öden

Dolunay Soysert 

25 Mart 1973 Adana doğumlu başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi mezunudur. Bir İstanbul Masalı dizisinde Derya karakteri ve Bebeğim dizisinde Leyla karakteriyle tanınmıştır.Son olarak Seddülbahir 32 saat isimli dizide yer almıştır.

Nur Sürer

21 Haziran 1954 Bursa doğumlu usta oyuncu Asi, Ihlamurlar Altında, Gülizar, Kurşun Yarası ve Kabuslar Evi gibi projelerde yer almıştır.Tugay Mercan

10 Aralık 1982 istanbul doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi tiyatro ve oyunculuk bölümü mezunudur. Suskunlar isimli dizideki Zeki karakteriyle tanınmıştır. Asla Vazgeçmem, Suskunlar, Kayıp Şehir, Tatar Ramazan gibi dizilerde rol oynamıştır.

Rutkay Aziz

1947 İstanbul doğumlu oyuncu Avusturya Lisesi'nden mezun olmuştur. Galatasaray Üniversitesi Gazeticilik Fakültesini tamamlamıştır. Bir aralar kızıyla birlikte banka reklam filminde rol bulmuştur. Aşkım Mucizeleri, Hayat Bilgisi, Avrupa Yakası, Şölen ve Gurbet Kuşları gibi dizilerde rol almıştır.


Ali Düşenkalkar

1961 Lefkoşa doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi konservatuarı tiyatro bölümü öğretim görevlisidir. Ali Düşenkalkar evli ve bir çocuğu bulunmaktadır. Moskova'nın Şifresi, Sümela'nın Şifresi Temel, osmanlı Cumhuriyeti, Dila Hanım, Hobbit, Hayat Sevince Güzel gibi projelerde yer almıştır.

Burak Yamantürk

34 yaşındaki Kocaeli doğumlu oyuncu Mimar Sinana Üniversitesi'nden mezun olmuştur. 1.76 boyunda ve 65 kiloda olan oyuncu modern dans bölümünü tamamlamıştır. Veda, Tatar Ramazan, Hayat Yolunda, Yasak, Acı Aşk ve İçimdeki Fırtına dizilerinde rol almıştır.

İsmail Hacıoğlu

38 Kasım 1985 İstanbul doğumlu oyuncu koyu galatasaraylıdır. Henüz 12 yaşında iken dublaj yaparak para kazanmaya başlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi almıştır. Vali, Çakal, Firar, Osmanlı Tokadı, Kafes ve Zeyrek ile Çeyrek dizilerinde rol almıştır.


Serdar Orçin

21 Ocak 1976 Bayburt doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. Gülbeyaz ve Gümüş dizilerinde hayat verdiği karakterleriyle tanınmıştır. Mükemmel Çift, Sen De Gitme, Beş Kardeş ve Oyunbozan gibi dizilerde rol bulmuştur.

Kadim Yaşar

1976 Muş doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Fırtına, Öldür Onu, İki Koca Adam, Yağmurdan Sonra, Aşka Sürgün, Beşinci Boyut, Şubat Soğuğu gibi dizilerde rol almıştır.


Müge Boz

13 Nisan 1984 İstanul doğumlu genç oyuncu Anadolu Üniversitesinde Sinema Tv ve Halkla İlişkiler bölümünü tamamlamıştır. Bir çok spor dalında eğitim almıştır. 2009'da Turkcell'in 3g reklamında oynamıştır. 2010 yılında Maximum kart ve Nescafe 3'ü 1 arada reklamında oynamıştır. Leyla İle Mecnun dizisinden 2 sezon sonra ayrılmıştır. Yalan Dünya, Aşk Emek İster ve Arka Sokaklar dizilerinde rol almıştır.


Kayıtdışı Dizisi Fragmanı

Yükleniyor...
Facebook Yorumları