facebook twitter Google Plus

Mavera Dizisi Oyuncuları Ve Konusu


Reklamlar

Tmc Film'in yapımcılığını üstlendiği yeni bir dizi projesi geliyor. Bodrum Masalı ve Meryem dizileriyle şuana kadar iyi bir gidişat yakalayan Tmc Film yeni bir dizi projesine daha imza atıyor. Selin Tunç'un senaryosunu yazdığı Mavera isimli drama dizisinin yönetmeni ise Uğur Yücel olarak açıklandı. 2017 - 2018 yılına bağlayacak olan aylarda ekranlara gelecek olan Mavera'nın oyuncu kadrosu merak ediliyor. 2017 - 2018 yılının en iddialı dizisi Mavera olacağını duyumlarımız arasında. Ünlü yönetmen ve ayrıca usta oyuncu Uğur Yücel'in dizde aynı zamanda rol alacağı da duyumlarımız arasında. Mavera 2018 ocak ayında star tv ekranlarında başlayacak.

Mavera Dizisi 2017 Konusu

Babasıyla birlikte yerleşik hayatta bir adam ve annesinin izinden giden bir kadının Antakya'da yollarının kesişmesine tanık olacaksınız. Biraz aile ilişkileri, biraz Suriye üzerinden yasa dışı işlerin yer alacağı diziyi izlemek büyük keyif verecek.

Mavera Dizisi 2017 Oyuncuları

Uğur Yücel

26 Mayıs 1957 İstanbul doğumlu usta oyuncu ve aynı zamanda yönetmen olan Uğur Yücel Derya Alabora ile evlidir. İstanbul Belediye Konservatuarı Tiyatro bölümünü tamamlamıştır. Alacakaranlık, Hırsız Polis, Canım Ailem ve son olarak Aramızda Kalsın gibi dizilerde rol almıştır. Benim Dünyam, Ejder Kapanı, Yaktın Beni ve Kötü Kedi Şerafettin gibi filmlerde oyunculuğunu göstermiştir. Son olarak geçtiğimiz sezon yayınlanan İçerde dizisinde Kudret Sönmez karakterine hayat vermiştir.Melisa Şenolsun 

5 Ocak 1996 İzmir doğumlu genç ve güzel oyuncu Melisa Şenolsun İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun oldu. Güzel oyuncu 1.70 boyunda 59 kilodadır. Oyuncunun en belirgin özelliklerinden bazıları ise yeşil gözlü, sarı saçlı ve göz alıcı güzelliğidir. Yaz dizileri arasında bulunan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Hande karakterine hayat veren Melisa Şenolsun dizinin final yapmasıyla Kiralık Aşk'a transfer olmuştur. Son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz diziisnde Cemre karakterine hayat vermiştir.

Şükrü Özyıldız

1988 doğumlu 27 yaşındaki genç yetenek Şükrü Özyıldız İstanbul Teknik Üniversitesi'ni kazanıp bir yıl okuduktan sonra Ege Üniversitesi'ne geçiş yapmış ve eğitimini tamamlamıştır. Portekiz'de kafes dövüşlerine katılan Özyıldız daha sonra oyunculuğa merak sarmış ve eğitimini almıştır. Son olarak Tatlı Küçük Yalancılar'da Eren karakteri ile başarılı bir performans göstermiştir.Gülçin Santırcıoğlu


1977 İzmir doğumlu yetenekli oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuarı Sahne Sanatları Opera Şan bölümünden mezun olmuştur. Elveda Rumeli dizisiyle tanınmıştır daha sonra Kara Ekmek dizisinde kendisini göstermiştir. Ayrıca Osmanlı Tokadı, Bir Çocuk Sevdim ve Doktorlar gibi dizilerde boy göstermiştir. Son olarak Oyunbozan dizisinde Mine karakterine hayat vermiştir. 


 

Deniz Hamzaoğlu

24 Kasım 1979 İstanbul doğumlu oyuncu Hayati Hamzaoğlu'nun ilk oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi, İstanbul Üniversitesi Arkeoloji, Konya Selçuk Üniversitesi Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümleri'nde eğitim gördü. Karadayı ve Tatlı Küçük Yalancılar gibi dizilerde rol oynamıştır. Son olarak Hayat Şarkısı dizisinde Kaya karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Nik Xhelilaj

5 Mart 1983 yılında Arnavut'ta dünyaya gelen oyuncu güzel sanatlar akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır. Bir çok oyuncu ödülüne sahip olan oyuncu İtalyanca, İngilizce, Türkçe ve Almanca dillerini konuşabiliyor. Kayıp Şehir dizisiyle tanınan Arnavut kökenli oyuncu Her Sevda Bir Veda ve Üç Yol gibi yapımlarda rol almıştır.


Ezgi Şenler

1993 İstanbul doğumlu genç oyuncu 1.68 boyunda ve 55 kilodadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Modern Dans bölümü mezunudur. Bodrum Masalı dizisinde Aslı karakterini canlandırmıştır.

Caner Şahin

1992 yılında Eskişehir'de dünyaya gelen oyuncu 1.84 boyunda ve 75 kilodadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Makine bölümü mezunudur. Tiyatro eğitimi almak için konservatuar sınavlarına girmiştir. Sınavlarda başarılı olmuş ve İstanbul Üniversitesi'nin Konservatuar bölümünü tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Babam ve Ailesi'nde yaşayan oyuncu son olarak Tutsak dizisinde Bahadır karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır.


Şebnem Hassanisoughi’

Loading...
Facebook Yorumları