facebook twitter Google Plus

Kırık Bir Aşk Hikayesi Dizisi Oyuncuları Ve Konusu


Reklamlar

Kırgın Çiçekler, Bodrum Masalı gibi dizilerin yapımcısı olan Tmc Film'in imzasını taşıyan Kırık Bir Aşk Hikayesiisimli yeni dizi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Mustafa Şevki Doğan'ın yönetmenliğini yaptığı Emre Özdür ve Başar Başarır'ın senaryosunu yazdığı dizinin başrollerini Furkan Andıç ve Ayça Ayçin Turan paylaşıyor. Masa üstü çalışmaları tamamlanan, oyuncu ve cast çalışmaları devam eden Kırık Bir Aşk Hikayesi dizisinin çekimleri mayıs ayının sonlarına doğru başladı. Kırık Bir Aşk Hikayesi'nin kanalı daha önceden fox tv olarak açıklanmıştı fakat son düzenlemelere göre dizi kanal değiştirdi. Kırık Bir Aşk Hikayesi kanal d ekranlarında çok yakında izleyicileriyle buluşacak.

Kırık Bir Aşk Hikayesi Dizisi Konusu

Dizinin adındanda belli olduğu gibi başrol karakteri Meryem Akça otoyol girişlerinde memur olarak çalışan herkes tarafından sevilen alçak gönüllü bir kadındır. Ayrıca işi dışında babasının fırınında hamur işleriyle uğraşmaktadır. Meryem karakterinin bir de sevgilisi var adı Savcı Oktay. Sevgilisiyle birlikte evlilik planları yaparken onun yaptığı trafik kazasını üstlenen saf ve temiz bir kadın olan Meryem'in adı katile çıkar ve başına ummadık belalar açar.

Kırık Bir Aşk Hikayesi Dizisi Oyuncuları

Furkan Andıç (Savcı Oktay)

26 yaşındaki İstanbul doğumlu yıldızı parlayan oyuncu Bilgi Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon programcılığı bölümünü bitirmiştir. Annesi Boşnak, babası ise Trabzon'ludur, 3 erkek kardeşin ortancısıdır. Umutsuz Ev Kadınları, Kaçak Gelinler, Kırgın Çiçekler gibi dizilerde rol almıştır. Yakışıklı oyuncu son olarak Tatlı İntikam dizisinde Sinan karakterine hayat vermiştir.

meryem dizisi savcı oktay kimdirAyça Ayçin Turan  (Meryem Akça)

25 ocak doğumlu 24 yaşındaki güzel oyuncu 1.67 boyunda 48 kilodadır. İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur. Karagül dizisinde Ada Şanverdi karakterine hayat vermiştir. Sevimli Tehlikeli filminde Şükrü Özyıldız'la başrolleri paylaşmıştır. 

meryem dizisi meryem akça kimdir ayça ayçin turan

Serenay Aktaş (Burcu Komiser)

1 Ekim 1993 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu aynı zamanda profesyonel futbolcudur Beşiktaş'ın kadın futbol takımında forvet oynamaktadır. Survivor 2014'te yarışmıştır. Survivor All Star yarışmasında da yer almıştır. Kaçak Gelinler, Acil Aşk Aranıyor, Muhteşem Yüzyıl, Kanıt, Yahşi Cazibe ve Rengarenk gibi dizilerde rol almıştır.

meryem serenay aktaş kimdirTürkü Turan

1 Şubat 1985 Muğla doğumlu güzel oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi'nden mezundur. 2007 senesinde Annem dizisinde Pınar karakterini canlandıran Turan ilk olarak bu dizide görücüye çıkmıştı. Maral, Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi dizilerde rol alan genç oyuncu Gişe Memuru, Musallat 2 gibi filmlerde de oyunculuğunu göstermiştir.

meryem türkü turan kimdir

Açelya Topaloğlu

19 Kasım 1986 İzmir doğumlu genç oyuncu Anadolu Ateşi dans grubunda yer almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nden mezun olmuştur. Arka Sokaklar, Eve Düşen Yıldırım, Kaçak Gelinler gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak İnadına Aşk dizisinde Defne'yi canlandıran oyuncu büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

meryem dizisi açelya topaloğlu kimdir

Cemal Toktaş 

14 Ocak 1983 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Nergis Öztürk ile evlidir. Sıla, Adını Sen Koy, Dokorlar, Böyle Bitmesin ve Yılanların Öcü gibi dizilerde rol bulmuştur.


meryem cemal toktaş kimdir

Uğur Demirpehlivan

1 ocak 1963 doğumlu başarılı oyuncu 1.67 boyunda ve 78 kilodadır. Çilek Kokusu dizisinde Emel karakterine hayat vermiştir. Güzel Köylü dizisinde Ayten karakterine hayat vermiştir. Fatih Barbiye, Bir Çocuk Sevdim, Üvey Aile, Baba Ocağı rol aldığı diğer bazı dizilerdir.

meryem uğur demirpehlivan kimdir

 

i

Yükleniyor...
Kırık Bir Aşk Hikayesi Yeni bölüm fragmanı
Facebook Yorumları