facebook twitter Google Plus


Reklamlar

Trt 1 ekranlarında Es Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi ve Filinta Bin Yılın Şafağında olarak çekilen dizileri devamı niteliğinde yeni bir osmanlı dizisi Payitaht Abdülhamid geliyor. 2. Abdülhamid Han'ın hayatının anlatılacağı yeni dizi Şubat 2017'de Trt 1 ekranlarında olacak. Çekimleri Kocaeli İzmit'Teki Seka Film Platosunda devam eden dizinin yönetmenliğini Serdar Akar, görüntü yönetmenliği Sami Aydan yaparken senaryosunu ise Uğur Uzunok yazıyor. 

Senaryosu tamamlanan yeni dizinin oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Payitaht Abdülhamid ne zaman başlıyor? Payitaht Abdülhamid hangi gün yayınlanacak? Payitaht saat kaçta? Payitaht oyuncuları kimler?Payitaht karakterleri kimler? gibi soruların cevabını en kısa sürede yanıtlayacağız. Yeni dizinin detayları belli olduğunda konu üzerinden sizlerle paylaşacağız...

Payitaht Abdülhamid Dizisi Konusu

Dizinin konusuyla ilgili net bir bilgi geldiğinde konu üzerinden paylaşacağız...

Payitaht Abdülhamid Dizisi Oyuncuları

Bülent İnal

19 Mayıs 1973 Hilvan Şanlıurfa doğumlu olan yetenekli oyuncu Melis Tüysüz ile 2011 yılında evlenmiştir. Çınar İnal isminde bir de çocuğu bulunmaktadır. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur. Kurşun Yarası, Bir Aşk Hikayesi, Ihlamurlar Altında, Bu Kalp Seni Unutur Mu?, Bitmeyen Şarkı, Tatar Ramazan ve Urfalıyam Ezelden gibi dizilerde rol almıştır.payitaht abdülhamid bülent inal kimdir

Akın Akınözü

1 Ocak 1990 Ankara doğumlu genç oyuncu 1.80 boyunda 76 kilodadır. Ted Ankara Kolejinde eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk için bir çok ünlü isimden yardım alan Akınözü iyi derecede ingilizce bilmektedir. İlk olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde izlediğimiz Akınözü son olarak Arkadaşlar İyidir'de başrol oynamıştır.

payitaht akın akınözü kimdir

İbrahim Kendirci

31 yaşındaki Gaziantep doğumlu yetenekli oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur.  Yakışıklı oyuncu Kavak Yelleri, Yol Ayrımı, Sevdaluk, Bizim Hikaye ve Rengarenk gibi dizilerde rol bulmuştur.payitaht abdülhamid ibrahim kendirci kimdir

Hakan Boyav

53 yaşındaki başarılı oyuncu İzmir Ödemiş doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi bölümünde nmezun olan Boyav koyu bir Ankaragücü taraftarıdır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Kara karakteriyle tanınmıştır. Gece Gündüz, Hırsız Polis, Beyaz Karanfil, Kış Güneşi gibi dizilerde rol almıştır.

payitaht abdülhamid hakan boyav kimdir

Gözde Kaya

13 Ağustos 1988 doğumlu genç oyuncu yay burcu 1.65 boyunda ve 52 kilodadır. Yeşil gözleri ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Kaya Antalya'da dünyaya gelmiştir. Kalbim Seni Seçti, Uçurum, Benim Hala Umudum Var ve Çilek Kokusu gibi dizilerde rol almıştır.

payitaht abdülhamid gözde kaya kimdir


Berkan Şal

1969 Ankara doğumlu Berkan Şal çocukluğunu İstanbul'da geçirmiştir. Behzat Ç dizisinde Akbaba karakteriyle milyonlara kendisini gösteren başarılı oyuncu Ankara Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Şal Behzat Ç dizisiyle ün kazandıktan sonra Reaksiyon ve 46 Yok Olan dizilerinde rol almıştır.

payitaht abdülhamid berkan şal kimdir

Elif Özkul (Fehime Sultan)

Güzel sunucu 10 Mayıs 1988 tarihinde Ankara'da dünyaya gözlerini açmıştır. İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünü tamamlayan Özkul Show Tv ekranlarında yayınlanan Cumartesi Sürprizi programının sunuculuğunu yapmaktadır. 1.74 boyunda ve 52 kilodadır.

Saygın Soysal

Yetenekli oyuncu 21 Mayıs 1982'de Ankara'da dünyaya gözlerini açmıştır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Kara Para Aşk dizisinde Metin karakteriyle tanınmıştır. Muhteşem Yüzyıl, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Hatırla Sevgili oynadığı dizilerden sadece bazılarıdır.


payitaht abdülhamid saygın soysal kimdir

Özlem Conker

1 Temmuz 1973 Ankara doğumlu güzel oyuncu Kınalı Kar, Ömre Bedel, Aşk ve Ceza ve Karagül gibi dizilerde rol almıştır.

payitaht abdülhamid özlem conker kimdir

Can Sipahi

payitaht abdülhamid can sipahi kimdir

Payitaht Abdülhamid 1. Bölüm Fragmanı

Payitaht Abdülhamid Yeni bölüm fragmanı
Facebook Yorumları