facebook twitter Google Plus

Siyah Beyaz Aşk Oyuncu Kadrosu Ve Konusu


Siyah Beyaz Aşk Yeni bölüm fragmanı
Reklamlar

D Productions'un yapımcılığını üstlendiği İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Muhammet Uzuner ve Arzu Gamze Kılınç'ın başrollerini paylaştığı yeni dizi yakında başlıyor. Yasin Uslu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon'un yazdığı Siyah Beyaz Aşk yakında Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Konusu

Ferhat peşinde olduğu adamın kan kaybından ölmemesi için bir doktora ihtiyacı vardır. Kendisini doktorluğa adamış olan Aslı ile yolları bu şekilde kesişir. Siyahla beyaz kadar birbirine zıt karakterler olan Aslı ve Ferhat yaralı adam sayesinde birbirleriyle karşılaşırlar. Ferhat yaralı adamın iyileşmesi için Aslı'yı alıkor.

Aslı bu adamı iyileştirmeye çalışırken görmemesi gereken bir şeye tanık olur. Bir iyilik meleği olduğunu düşündüğü Ferhat'ın dayısı Namık aslında bir cani olduğuna tanıklık eder. Artık Aslı'nın hayatta kalması düşünülemez, Namık tarafından ölüm fermanı çıkar. Ferhat tam Aslı'yı öldüreceği sırada ona bir şans daha verir. Bu şart hem Aslı'nın hemde Ferhat'ın hayatını baştan sona değiştirecektir.

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Oyuncuları

İbrahim Çelikkol (Ferhat)14 Şubat 1982 İzmit doğumlu başarılı oyuncu ilk olarak profesyonel modellik yaptı daha sonra basketbol oynayıp milli oldu. Basketbolu bıraktıktan sonra oyunculuğa adım atan Çelikkol ilk olarak 2012'de iffet dizisinde rol oynamıştır. Çelikkol Fetih 1453 filminde oynadığı karakter ile akıllarda yer edinmişti.


Birce Akalay (Aslı)

Güzel olduğu kadarda yetenekli oyuncu 19 Haziran 1984 İstanbul doğumludur. Televizyon dünyasına 2004 yılında güzellik yarışmasında aldığı üçüncülük ile girmiştir. ilk televizyon dizisi 2007 yılında Kader ve yine aynı yılda olan Senin uğruna dizilerinde başrol oynamıştır. Ayrıca, Evli ve Öfkeli, Küçük Ağa, böyle Bitmesin, Yer Gök Aşk gibi dizilerde başrol oynamıştır.Muhammet Uzuner

30 haziran 1965 İstanbul doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. 1.85 boynda olan oyuncu 80 kilodadır. Orta derecede ingilizce bilmektedir. Hyundai Era reklamında oynamıştır. Kocan Kadar Konuş, Parmaklıklar Arında, Binbir Gece ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi projelerde yer almıştır.

Nur Fettahoğlu

12 Kasım 1980 Almanya doğumlu oyuncu akrep burcudur. Haliç Üniversitesi Moda Tasarımı bölümü mezunudur. Aşk-ı Memnu dizisinde Peyker rolüyle dikkatleri çekmiştir. Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakteriyle büyük kitlelere sesini duyurmuştur.


Arzu Gamze Kılınç

47 yaşındaki Ankara doğumlu oyuncu 1.64 boyundave 54 kilodadır. Ankara Üniversitesi tiyatro bölümü oyunculuk mezunudur. Muhammet Uzuner ile evlidir. Beşinci Boyut, Gönülçelen, Bir Çocuk Sevdim ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerde rol almıştır.

Cahit Gök


35 yaşındaki Ankara doğumlu oyuncu Ezel dizisinde Kenan Birkan'ın geçlik karakterini oynadığı sahnelerle hatırlanmaktadır. Anadolu Üniversitesi İktisar Fakültesi'nden eğitimini sürdürmektedir. Bir Bulut Olsam, Güzel Çirkin, Urfalıyım Ezelden ve Hatırla Gönül gibi dizilerde rol almıştır.

Kıvanç Kasabalı

24 Şubat 1975 İstanbul doğumlu oyuncu Bursa Uludağ Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. oyuncu ve model olan Sedef Avcı ile evlenmiştir, Can isminde bir oğlu bulunmaktadır. Küçük Kadınlar, Yaprak Dökümü, Merhamet ve Ağlatan Dans gibi projelerde yer almıştır.


Siyah Beyaz Aşk Fragmanı

Yükleniyor...
Facebook Yorumları