facebook twitter Google Plus

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Oyuncuları Konusu


Sen Anlat Karadeniz Yeni bölüm fragmanı
Reklamlar

Osman Sınav'dan yeni bir dizi projesi daha geliyor. Başarılı yapımcı Osman Sınav bu sezon Feda ve Yalaza dizlerini çekecek ayrıca Sen Anlat Karadeniz isimli yeni dizi projesi üstünde de yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Sinegraf senaryo grubunun yazdığı dizinin ismi Sen Anlat Karadeniz olarak açıklandı. Trabzon yaylalarında çekimleri yapılacak olan diziyi Osman Sınav yönetecek. Oyuncu ve cast çalışmaları devam eden dizinin çekimleri ağustos ayında yapılacak. Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezonda atv ekranlarında olacak.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Konusu

Dizinin konusuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Oyuncuları

Burcu Binici (Eyşan)

6 Temmuz 1986 Erzurum doğumlu oyuncu ilk olarak Bir Bulut Olsam dizisinde yer bulmuştur. 6 Mantı, Dürüyenin Güğümler ve Uçurum gibi dizilierde rol almıştır. Son olarak Türk Malı dizisinde yer almıştır.Ulaş Tuna Astepe (Tahir)

1988 Kocaeli doğumlu oyuncu 1.89 bounda ve 80 kilodadır. Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Osmanlı Cumhuriyeti filminde kostüm asistanlığı yapmıştır. Karadayı dizisinde Orhan karakteriyle tanınmıştır. Son olarak Rüya dizisinde Alaz karakterine hayat vermiştir.

İrem Helvacıoğlu (Nefes)

2 Şubat 1990 Almanya doğumlu güzel oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitimini tamamlamıştır. 1.70 boyunda ve 55 kiloda olan güzel oyuncunun göz rengi yeşildir. Koyu galatasaray taraftarıdır. Güneşiin Kızları, Kurtlar Vadisi Pusu, Muhteşem Yüzyıl ve son olarak no 309 dizisinde rol almıştır.Öykü Gürman (Asiye)

4 Ağustos 1982 yılında İstanbul'da hayata gözlerini açan Gürman farklı müzik tarzıyla dikkatleri çekmiş Youtube'de Evlerinin Önü Boyalı Direk parçası ile tanınmıştır. 1.69 boyunda ve 51 kiloda olan sanatçı Panzehir ve Urfalıyam Ezelden yapımlarında yer almıştır.

Serdar Yeğin

1 Ocak 1980 Bursa doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. 1 Ocak 1980 Bursa doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Aşk Kırmızı, Huzur Sokağı, Kördüğüm ve Somuncu Baba Aşkın Sırrı gibi projelerde yer almıştır.


Aydan Burhan

1 Kasım 1968 Bura doğumlu deneyimli oyuncu Sevdam Alabora, Şefkat Tepe, Kadim Dostum, Fabrika Kızı gibi projelerde yer almıştır.

Sinan Tuzcu (Mustafa)

10 Temmuz 1977 yılında Gaziantep'te doğan başarılı oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra Londra'ya gitmiş ve orada bir süre çalışmıştır. Mor Menekşeler, Babalar ve Evlatlar, Aşk Ekmek Hayaller, Babam ve Ailesi, 7 Yüz, Urfalıyam Ezelden ve Kehribar gibi dizilerde rol bulmuştur.


Şendoğan Öksüz (Cemal Reis)

4 Ekim 1971 yılında Rize'de dünyaya gelen oyuncu Marmara Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Aşk Yakar, Vazgeç Gönlüm, Kavak Yelleri, İki Aile, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Fatih'in Fedaisi ve İnadına Aşk gibi yapımlarda rol almıştır.

Dila Aktaş (Balım)

Demir Birinci (Yiğit)


Sen Anlat Karadeniz Fragmanı

Loading...
Facebook Yorumları