facebook twitter Google Plus

Seni Kimler Aldı 25 Haziran Var Mı Yok Mu?


Reklamlar

Atv ekranlarının yaz sezonunda da yayın hayatına devam eden dizisi Seni Kimler Aldı'nın 9. bölüm fragmanı yayınlanmamış olması 25 haziranda yeni bölümü yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda akıllarda soru işareti bıraktı. Kafasında soru işaretleri oluşan izleyiciler için duruma açıklık getirdik. Seni Kimler Aldı'nın 9. bölümü bayramın ilk günü olması dolayısıyla 25 haziran'da ekranlara gelmeyecek. Seni Kimler Aldı yeni bölümüyle 2 temmuz'da izleyicileriyle buluşacak.

Oyuncu kadrosu şekillendikten ve ilk tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra sosyal medyada büyük ilgi gören Seni Kimler Aldı'nın yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadığı merak konusu oldu. Dizi yayınlandığı günden itibaren başarılı performans sergiliyordu fakat fragmanın çıkmaması kafaları karıştırdı. Detayları sizler için yazının devamında daha net bir şekilde paylaştık.

Pastel Film'in yapımcılığını yaptığı Fulya Zenginer, Yiğit Kirazcı, Duygu Yetiş ve Yurdaer Okur gibi isimlerin yer aldığı Seni Kimler Aldı dizisinden kötü bir haber geldi. Dizinn yeni bölüm fragmanı çıkmamış olması izleyicilerin kafasını karıştırdı. Aldığımız duyumlara göre dizinin çekimleri yetişmediği için yeni bölüm yayınlanmayacak. Henüz küçük yaşta kardeşinin ameliyat parasını karşılamak için satılmış olan genç bir kızın hayat hikayesini konu alan Seni Kimler Aldı'nın yeni bölümü gelecek hafta yayınlanacak. 

Yükleniyor...
Seni Kimler Aldı Yeni bölüm fragmanı
Facebook Yorumları