facebook twitter Google Plus

Servet Dizisi Oyuncuları Ve Konusu


Reklamlar

Birsen Altuntaş'ın haberine göre aldığımız duyumlar Servet isimli yeni bir dizi için hazırlıklarına başlandığını öğrendik. Günah, Deli Fişek gibi dizilerin çalışmalarının da devam ettiği şu dönemde Ortak Yapım show tv ekranları için Servet isimli iddialı bir diziyi de izleyici karşısına çıkarmayı planlıyor. Dizinin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstleniyor, senaryosunu ise Birsel Çıkıncı yazıyor. Servet dizisinin çekimleri 2018 mart ayında başlayacağı konuşuluyor.

Servet Dizisi Konusu

Aşk hayattaki en değerli servettir sloganıyla ekranlara gelecek olan filmde paylaşılamayan büyük bir servetin hikayesi konu ediliyor. Kimsesizler yurdunda yaşayan Ferah'a büyük bir servet kalır. Dedesi ölüm döşeğinde sağ kolu Kenan'dan Ferah'ı bulmasını ister hikaye bu şekilde başlar.

Servet Dizisi Oyuncuları

Can Yaman

1989 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu Yeditepe Üniversitesi Hükük Fakültesi'nde eğitimini tamamlamıştır.Kurumsal bir firmada 6 ay kadar avukat olarak görev almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Gönül İşleri dizisiyle yaşarken İnadına Aşk dizisinde başrol oynayarak gönüllere taht kurmuştur.Sabahat Kumaş

1989 Aydın doğumlu genç oyuncu Adanalı, Bahar Dalları, Öğretmen Kemal, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol almıştır. O Hayat Benim dizisinde Melek Şanverdi karakterine hayat veren Kumaş tanınan bir isim haline gelmiştir.

Baran Bölükbaşı

1 Mayıs 1994 İstanbul doğumlu genç oyuncu 1.75 boyunda ve 71 kilodadır. Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunu olan Bölükbaşı Adı Efsane dizisinde Fiko karakterine hayat vermiştir.Servet Dizi Fragmanı

Loading...
Facebook Yorumları