facebook twitter Google Plus

Söz Dizisi Çolak Öldü Mü? Serhat Kılıç Ayrılıyor Mu?


Söz Yeni bölüm fragmanı
Reklamlar

Trt 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinin sevilen karakteri Ergün Plak yani Serhat Kılıç'tan hayranlarına üzücü haber geldi. Dizide Ergün Plak karakterini canlandıran Serhat Kılıç yeni sezonda projede yer almayacağını dile getirdi. Seksenler dizisinde Ergün Plak karakteriyle izleyicileri kahkaha krizine sokan Serhat Kılıç, 'ne yazık ki Ergün Plak'ın hikayesi bitti. Dükkanını sattı ve evlendi. Dükkansız bir 'Ergun Plak' da düşünülemez. Bu bir hikaye ve hikayenin sonu geldi. Seksenler dizisinde Ergün Plak karakteriyle tanıdığımı Serhat Kılıç yeni sezonda Söz dizisinden gelen teklifi kabul etti. Serhat Kılıç yeni dizisi Söz'de Çolak karakterine hayat veriyor.

Söz dizisinin son yayınlanan 11. bölüm 2. fragmanında Çolak alınmıştır fakat ona dokunulamamaktadır. Çünkü Çolak'ın da elinde Avcı bulunmaktadır. Yavuz ve timi Avcı'yı kurtardığında Çolak adalete teslim olmamak için kendi kafasına sıkmayı düşünür. Peki Çolak kendisine sıkacak mı? Çolak ölecek mi? yoksa blöf mü yapıyor. Tahminlerimize göre Çolak kendisine sıkmayacaktır ki rolünde oldukça başarılı yeni sezonda yani 2. sezonunda da onu bu karakteriyle izleyeceğimizi düşünüyoruz.

Serhat Kılıç (Çolak)

41 yaşındaki Ankara doğumlu oyuncu Bilkent Üniversitesi müzik ve sahne sanatları bölümünü tamamlamıştır. Erzurum Devlet Tiyatrosunda oyuncu olarak görev almıştır. Diyarbakır Devlet Tiyatrosunda çalışmıştır. Hatırla Sevgili, Ezel ve Seksenler gibi dizilerde rol almıştır. Yükleniyor...
Facebook Yorumları