facebook twitter Google Plus

Söz Zafer Üsteğmen Öldü Mü?


Reklamlar

Teröristlerle girdiği mücadelede yara alan Üsteğmen Zafer acil müdahale yapılarak hastaneye kaldırılır. Zafer keskinç nişancı tarafından vurulmuş ve ağır yaralıdır. Tim Zafer ve Kurt Dereli'nin intikamını almak için harekete geçerken Zafer ameliyata alınır. Zafer hastanede ölüm kalım savaşı vermektedir. Zafer'in akıbetinin ne olacağıyla ilgili şuan için net bir bilgi bulunmuyor.

Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın ortak yapımı olan asker dizisi Söz'ün oyuncu kadrsouna Avatar Atakan lakabıyla bilinen Çağan Atakan Arslan dahil oldu. Başrolünde Tolga Sarıtaş'ın rol aldığı bir Özel Kuvvet Timi'nin hikayesinin anlatıldığı Söz dizisi star tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Atakan Arslan dizide Geveze lakaplı Tim Komutan Yardımcısı Üsteğmen Zafer Yaman karakterine hayat veriyor.

Çağan Atakan Arslan (Geveze Üsteğmen 'Zafer Yaman)

27 Ağustos 1989 Sivas doğumlu Atakan Arslan Türki kick bokscusu ve Muay Thai sporcusudur. 2016 yılında Sürvivor Ünlüler takımında dahil olan Avatar Atakan Survivor şampiyonu olmuştur. Çeşitli sinema ve dizi projelerinde rol oynayan Atkan Arslan modellikle de yapmaktadır. 1.88 boyunda ve 75 kilodadır. Yükleniyor...
Söz Yeni bölüm fragmanı
Facebook Yorumları