facebook twitter Google Plus

Türk Malı Sezon Finali Mi Yapıyor?


Türk Malı Yeni bölüm fragmanı
Reklamlar

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Türk Malı'nda n izleyicilerine kötü haber mi geliyor? Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren ve Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Haki Biçici, Polina Ch, Selen Görgüzel Alkan, Serkan Şengül, İlker Korkmaz ve Buse Narcı’nın rol aldığı Türk Malı sürpriz bir kararla sezon finali yapıyor. Yapım bu hafta yani 9 temmuz'da ekranlara gelecek olan 6. bölümü ile sezon finali yapacak. Fakat yapım diziyi yaz sezonu için hazırlamıştı sezon finali yapması şaşırtıcı oldu. Bu durum dizinin ilerleyen günlerde final haberini alabileceğimizi gösteriyor.

Sevilen dizi Türk Malı her hafta reytinglerde başarıyı yakalarken 25 haziran fragmanının yayınlanmamış olması akıllara bitiyor mu? final mi? yapıyor gibi soruları getirdi. İzleyicilerin endişelenmesine gerek çünkü 25 haziran pazar günü bayramın ilk gününe geldiği için dizinin yeni bölümü yayınlanmıyor. Türk Malı 5. yeni bölümüyle 2 temmuz'da ekranlara geldi..

Star tv ekranlarında 30 mayıs pazar akşamı yayın hayatına başlayan Türk Malı dizisi reytinglerde öyle bir başarı elde etti ki kimse şaşkınlığını koruyamadı. Pazar günleri yayınlanan 2 güçlü rakip diziye karşı başa çıkan Türk Malı pazar günlerinin en çok izlenen dizisi haline geldi. Yayınlandığı gün itibariyle reyting sıralamasında ilk sırada yer alan Türk Malı dizisinin bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda net bir bilgiye ulaşamadık. Türk Malı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmaması üzerine izleyicileri Türk Malı bitti mi? Türk Malı neden yayınlanmadı? gibi soruları sosyal medyada yoğun bir şekilde sorgulamaya başladı. Şuan için net bir cevap veremiyoruz fakat reytinglerde başarıyı yakaladığından dolayı biteceğini düşünmüyoruz.

Yükleniyor...
Facebook Yorumları