facebook twitter Google Plus

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oyuncuları Ve Konusu


Reklamlar

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi projesi Ufak Tefek Cinayetler'in hazırlıkları devam ediyor. Atv ekranlarının efsane dizisi Çocuklar Duymasın'da Yasemin karakteriyle tanıdığımız Meriç Acemi senarist kimliğiyle de mucizeler yaratmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Barış Arduç ve Elçin Sangu'un yıldızlarının parladığı Kiralık Aşk'ı yazan Meriç Acemi bu dea da Ufak Tefek Cinayetler'i yazıyor. 4 kadının etkileyici hikayesini konu edinecek olan Küçük Cinayetler star tv ekranlarında yayınlanacak. Dizinn yönetmenliğini ise Cesur ve Güzel'in yönetmenliğini yapan Ali Bilgin çekecek.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Konusu

4 Kadının herkesi etkileyecek inanılmaz hikayesi.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oyuncuları

Mert Fırat

0 Ocak 1981 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu Ankara Üniversitesi Dil - Tarih ve Coğrafya Fakültesi'nden mezun olmuştur. Başka Dilde Aşk, Bir Ömür Yetmez, İntikam, Binbir Gece, Bir Varmış Bir Yokmuş ve Serçe Sarayı gibi dizilerde rol almıştır. Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile başrollerini paylaştığı Kelebeğin Rüyası filminde tatnınmıştır.

aşk ve gurur mert fırat kimdirGökçe Bahadır 


1981 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Gökçe Bahadır Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın, Hatırla Gönül gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Hatırla Gönül dizisinde başrol Gönül karakterini oynayacak.


 

Selim Bayraktar

17 Haziran 1975 Irak doğumlu oyuncu Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Romantik Komedi 2, Muhteşem Yüzyıl, Bir Bulut Olsam gibi dizilerde rol almıştır.Yıldıray Şahinler

Usta oyuncu 7 Şubat 1968 İStanbul doğumludur. aha önce bir çok dizi ve filmde rol almış ağırlıkla da tiyatro oyunları ile uğraşmıştır. Elveda Rumeli, Avrupa Avrupa, İntikam, Kayıp, Ulan İstanbul ve Hayat Yolunda gibi dizilerde rol almıştır.

Ferit Aktuğ

17 Kasım 1978 Adana doğumlu oyuncu Kavak Yelleri ve Kampüsistan projeleriyle tanınmaya başlamıştır.Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunudur. Son olarak Aramızda Kalsın dizisinde Mahir karakterini canlandırmıştır.

Aslıhan Gürbüz

16 Şubat 1983 Çanakkale doğumlu yetenekli oyuncu Yahşi Cazibe dizisinden tanıyoruz.1.65 boyunda ve 58 kiloda olan oyuncu balık burcudur. Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Bir Bulut Olsam, Zeytin Tepesi, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol almıştır.


Bade İşçil

1983 yılında İstanbul'da dünyaya gelen oyuncunun ailesi Romanya ve Bulgaristan kökenlidir. İşçil'in göz rengi yeşil ve saç rengi sarıdır. Yeditepe Üniversitesi Moda tasarımı bölümü mezunudur. 1.73 boyunda ve 50 kilodadır. Gülpare dizisinde tnaınmaya başlamış Kuzey ve Güney dizisinde daha çok tanınınırlığını artırmıştır.

Tülin Özen

24 Aralık 1980 İskenderun doğumlu yetenekli oyuncu Yeditepe Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. 1.61 boyunda ve 59 kiloda olan oyuncunun göz rengi ela, saç rengi ise siyahtır. Pek Yakında, En Son Babalar Duyar, Cennetin Çocukları ve Beyaz Gelincik gibi projelerde yer almıştır.


Hayal Köseoğlu

30 Kasım 1991 doğumlu oyuncu 1.70 boyunda ve 67 kilodadır. Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Yeni Hayat, Muhteşem Yüzyıl ve Aşk-ı Memnu gibi dizilerde rol almıştır. Güzel oyuncuyu son olarak Arkadaşlar İyidir'de izlemiştik.

Tansu Biçer

4 Temmuz 1978 Ankara doğumlu başarılı oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. 2002 yılında İstanbula yerleşen Biçer sinema, televizyon ve seslendirme çalışmaları yapmaya başladı. Hırsız Polis, Muhteşem Yüzyıl, Leyla İle Mecnun, Şubat, Cinayet ve Beş Kardeş gibi dizilerde rol almıştır. Oynadığı dizilerin yanı sıra Beş Şehir, Güz Sancısı, Güneşin Oğlu, Sen Aydınlatırsın Geceyi ve İtirazım Var gibi filmlerde rol aldı.

Ufak Tefek Cinayetler Fragmanı

Yükleniyor...
Facebook Yorumları