facebook twitter Google Plus

Ver Elini Aşk Dizisi Oyuncuları Ve Konusu


Ver Elini Aşk Yeni bölüm fragmanı
Reklamlar

Kanal D ekranlarının yeni dizi projesi Ver Elini Aşk 'ın hazırlıklarına başlandı. Salacak Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Sevda Erginci ve Ali İl'in başrollerini paylaşacağı Peri Masalı'nın çekimleri ağustos ayında başlamış bulunuyor. Ver Elini Aşk  isimli dizinin üzerinde çalışıldığını duymuştuk fakat şimdiye kadar hakkında pek haber çıkmamıştır. Aldığımız son bilgilere göre dizinin çekimleri Gaziantep'te devam ediyor. Eylül ayında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Ver Elini Aşk 'ın oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem'in senaryosunu yazdığı Kanal D ekranlarının yeni komedisi merakla bekleniyor.

Ver Elini Aşk Dizisi Konusu

Avrupa'da doktora okurken yaşadığı tek gecelik ilişki yüzünden bir kızı olan İstanbul'da yaşayan son derece çapkın ve sorumsuz bir insan olan Kaan ile ablasının peşinden giderek köyden İstanbul'a yol alan inatçı Antep'li bir köylü kzı olan Ayperi'nin yolları kesişir. Kaan'ın bebeği Su'ya dadılık yapmaya başlayan Ayperi ile Kaan her konuda anlaşamasa da bilmedikleri şey şudur ki kaderleri bundan yıllar önce Kıbrıs Savaşı'nda birbirlerine yazılmıştır.

Ver Elini Aşk Dizisi Oyuncuları

Sevda Erginci (Ayperi)

Güzel oyuncu 3 Ekim 1993 yılında İStanbul'da doğmuştur. Geçtiğimiz sezon Fox ekranlarında izlenme rekorları kıran Karagül isimli dizide Ayşe karakteri ile ön plana geçmiştir. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Sevda karakterine hayat vermiştir.Ali İl (Kaan)

16 Kasım 1981 İstanbul doğumlu oyuncu 1.77 boyunda ve 70 kilodadır. Akrep burcu olan oyuncunun göz rengi mavi, saç rengi ise kahverengidir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Yeliz Kuvancı ile ilişkisi bulunmaktadır. Poyraz Karayel dizisinde Sadrettin Umman karakteriyle tanınmıştır.

Asuman Dabak

1 Şubat 1970 Akhisar Manisa doğumlu oyuncu Tatlı Hayat dizisinde Menekşe rolü ile tanınmıştır. Kova burcu olan oyncu 1.69 boyunda ve 54 kilodadır. Leyla İle Mecnun, Böyle Bitmesin, Pis Yedili, Ezra ve Geniş Aile gibi dizilerde rol almıştır.Köksal Engür

1946 Kars doğumlu usta oyuncu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümü mezunudur. Süngerbob, Büdü ve Red Kit karakterlerini seslendirmiştir. Zerda dizisinde Sıddık karakteriyle tanınmıştır. Beş Kardeş, Oflu Hoca'nın Şifresi, Sürgün İnek, Kurtlar Vadisi Gladio, Güneşin Oğlu, Unutursam Fısılda, Kaçın Kurası ve son olarak Şahane Damat gibi yapımlarda yer almıştır.

Fatma Karanfil

3 Şubat 1952 Eskişehir doğumlu oyuncu 1960'lı yıllarda Ses Dergisi'nin düzenlediği yarışmada üçüncü yüz güzeli seçilerek sinema televizyon dünyasına ilk adımını atmıştır. Kınalı Kar, Kaçaklar, Aşk-ı Memnu, Huzur Sokağı ve Aşk Yeniden gibi dizilerde rol almıştır.

Peri Masalı Fragmanı

Yükleniyor...
Facebook Yorumları