Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Mayıs Kraliçesi Dizisi Oyuncuları Konusu

Birol Güven'in yapımcısı olduğu show tv ekranlarının yeni dizisi Mayıs Kraliçesi kasım ayında izleyicileriyle buluşması bekleniyor.Mayıs Kraliçesi dizisinin başrolünde Yağmur Tanrısevsin oynayacak. Yağmur Tanrısevsin'in partneri olacak erkek oyuncu henüz bulunamadı. Dizinin ilk görsel fotoğrafları yayınlandı.mayıs kraliçesiMay Queen isimli bir Kore dizise uyarlanan Mayıs Kraliçesi'nin yönetmen koltuğunda Korhan Bozkurt oturuyor.Kasım ayında izleyicileriyle buluşması beklenen dizinin ilk karelerinde Yağmur Tanrisevsin'in tersanede çalışan kaynakçı kız Nehir var. 3 tanıtım fragmanı yayınlanan dizi show tv ekranlarında olacak. Merakla beklenen dizi yakında izleyicilerle buluşuyor.

 Mayıs Kraliçesi Konusu

Sencer bir istihbarat amiridir. En yakın arkadaşı Önder'in karısı Asu'yu çok sevmektedir. Bir çocuk annesi olan Asu'yu elde etmek için Önder'i öldürerek aradan çıkarır. Küçük kızıda aşkına engel gören Sencer yardımcısı Celil'e verir ve onu öldürmesini ister. Celil küçük kız Nehir'e kıyamayıp evlatlık verir. Sencer'in planına göre Asu hem kocasının hem çocuğunun boşluğunu kendisi ile dolduracaktır. Yıllar sonra Nehir ailesiyle İstanbul'a taşınır Sencer'in tersanesinde kaynakçı kız olarak çalışmaya başlamıştır. Kızını öldü sanan Asu aslında yanı başında olduğundan habersizdir.Celil Nehir'in asıl kimliğini bildiği için onu Asu ve Sencer'den uzak tutmaya çalışacaktır fakat kader her şeyin önüne geçecektir.

Mayıs Kraliçesi Oyuncuları: 

Yağmur Tanrisevsin (Nehir)

yağmur tanrısevsin kimdir

 

  

 

 

 

Burak Hakkı (Yiğit)

Burak Hakkı42 yaşındaki 1972 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Eğitim Fakultesi mezunudur. Annesi Gülsüm Hakkı babası Cihat Hakkı'dır. Sema Şimşek ile evliliği bulunmaktadır. Son olarak Yer Gök Aşk dizisinde başarılı bir sezon geçirmiştir. 

 

 

 

Ahmet Olgun Sunear

ahmet olgun33 yaşındaki İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu tv8 ekranlarında yayınlanan Maral dizisinde rol amıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Samet Sırmalı

samet sırmalı26 yaşındaki genç oyuncu 2010 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında 3. olmuştur. Yakışıklı oyuncu ilk oyunculuk deneyimini Mayıs Kraliçesi'nde yaşayacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

Hatice Aslan

hatice aslan53 yaşındaki Sivas doğumlu usta oyuncu bir çok dizi ve film projesinde yer almıştır. Aslan son olarak Ayrılsak da Beraberiz dizisinde Mehveş rolünde oynamıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Derya Şensoy

derya şensoy25 yaşındaki güzel oyuncu Doksanlar dizisinde boy göstermiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cansın Özyosun

cansın özyosun39 yaşındaki İzmir doğumlu yetenekli oyuncu Babalar Duyar, Melekler Korusun, Gümüş, Küçük Ağa gibi dizilerde rol almıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kazım Akşar

kazım akşar2012 yılında Küçük Hanımefendi dizisinde başrol oynayan 1953 Balıkesir doğumlu usta bir oyuncudur. 

 

 

 

 

 

 

 

Karel Gürtekin

karel gültekin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erkan Taşdöğen

erkan taşdöğen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serhan Onat

serhan onat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aşkın Şenol

aşkın şenol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mayıs Kraliçesi Yeni Bölüm Fragmanı

 

 

 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.