Aile İşi Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Ve Fragmanı

Ntc Medya'nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise daha önce Avrupa Yakası, Yalan Dünya gibi dizilerin yönetmen koltuğunda oturan Jale Atabey olacak. Dizinin senaristliğini ise Özgür Evren Heptürk yapıyor. Yep yeni bir dizi projesi ile gündeme gelen Ntc Medya daha önce Füsun Demirel ve Hasibe Eren'in dizi kadrosuna katıldığını bildirmişti.

Hazırlıkları devam eden dizinin ismi Aile İşi olarak belirlendi, türü ise komedi. Atv ekranlarında yayınlanacak. Dizinin oyuncuları yakın zamanda birer birer belli olmaya başladı. Aile İşi'nin başrollerinde Pelin Akil, Ufuk Özkan, Füsun Demirel, Hasibe Eren, Murat Akkoyunlu, Can Bonomo, Sait Genay, Mine Kılıç, Şafak Karali ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimler yer alacak.
Aile işi Dizisi oyuncuları konusu fragmanıAile İşi Konusu

Hafızasını kaybetmiş küçük bir çocuğun (Ece) gerçek ailesini hatırlayabilmesi için ailesine benzeyen kişilerden kurulan bir ailenin Ece'ye geçmişini hatırlatabilmek için yapmadıklar şey kalmayacaktır.

Aile İşi Oyuncuları

Ufuk Özkan (Hakan): Onun hayatı bir yetimhane kapısında başlar. Yetim olarak büyümüştür Hakan. Bu yüzdende sert bir mizacı vardır. Çocukluğundan beri tek başına, ayakta kalmaya çalışarak yaşamak onu dışarıdan sert görünüşlü biri yapmıştır. Ama aslında çok yufka yürekli, duygusal, iyi biridir. Asla bir dolandırıcı değildir ama iş konusunda da yakaladığı her fırsatı değerlendirmek ister. Fakat iş konusunda da pek başarılı sayılmaz. Yapmaya çalışıp batırdığı onlarca işten sonra son yıllarda izdivaç ve TV programlarına figüran sağlama işine girmiştir.

11 Nisan 1975 Almanya doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. Ufuk Özkan Geniş Aile dizisinde gösterdiği performans ile tanınmaktadır. 
ufuk özkan aile işiPelin Akil (Müjde): Yirmili yaşların ortasındadır. Önce babasının hemen ardından, bir-iki sene sonra annesinin vefatı ile üç kardeşinin tüm yükü omuzlarına kalmıştır. Onlara hep annelik, hem babalık yapmıştır. Kardeşleriyle beraber Şile' de küçük bir evde yaşarlar ve babasından kalma balıkçı kayığı ile geçimlerini sağlarlar. Genel olarak neşeli, delidolu bir kızdır Müjde. Pratik çözümler bulabilir. Hazır cevap ve çok dürüsttür. Hak etmediği, kazanmadığı hiç bir şeyi kabul etmez çalışkandır. Haksızlığa dayanamaz. Tek istediği kardeşlerini okutup, iyi bir hayatlarının olmasını sağlamaktır.

Diziye yeni katılan isimlerden birtanesi olan Pelin akil dizide Müjde karakterine can verecek. 17 Nisan 1986 İstanbul doğumlu olan Pelin son oynadığı Ne münasebet dizisinde Nil karakterine can vermiştir.
Aile işi pelin ail müjde

Ece: Hafızasını kaybetmiş Ece karakterini canlandıracak. Kurulan sahte aile ile gerçekleri hatırlamasına diğer oyuncular yardımcı olmaya çalışacaklar.
Aile işi Ece Kimdir?

Gülay Baltacı (Leman): 6 Aralık 1963 Sivas doğumlu deneyimli oyuncu yay burcu ve 1.70 boyundadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünden mezun olmuştur. Baltacı ilk oyunculuk deneyimini Zeki Alasya'nın başrol oynadığı Akasya Durağı dizisinde yaşamıştır. Günahkar dizisinde Meryem karakterine hayat vermiştir.

Bülent Çolak (Cemali): 20 Eylül 1977 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Geniş Aile dizisinde rol aldığı Ulvi karakteriyle herkesin beğenisini kazanmıştır. Sefa Öztürk ile evliliği bulunan Çolak'ın Okyanus isminde bir oğlu vardır. Hırsız Polis, Hatırla Sevgili, Türk'ün Uzayla İmtihanı ve Osmanlı Tokatı gibi dizilerde rol almıştır. Çakallarla Dans, Vay Arkadaş, Hükümet Kadın, Bir Hikayem Var, Vay Başıma Gelenler, Geniş Aile Yapıştır gibi filmlerde boy göstermiştir.

Hasibe Eren (Emel): Otuzlu yaşların sonu belki kırkların başındadır. Genel olarak Emel, güzelliğine ve üstüne başına düşkün bir karakterdir. Bu yüzden kredi kartı borçları hiç bitmez. O da pazarda bir tezgah, dolayısıyla kooperatifte hisse sahibidir. Kendi yaptığı reçelleri satarak geçimini sağlar. Genel olarak neşeli, şen şakrak bir karakterdir ama bazen bir hüzün basar Emel'i... Özellikle de Ece'ye yakın olduğu zamanlarda. Bu hüznü Emel karakterinin genelinde alttan alta hep hissederiz.

6 Haziran 1975 Almanya doğumlu yetenekli oyuncu İstanbul Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Son olarak 2012 senesinde Yalan Dünya dizisinde boy göstermiştir.
hasibe eren aile işi

Murat Akkoyunlu (Mülayim): Adı gibi mülayimdir, Mülayim. Emel ile aynı yaşlardadır. Serbest muhasebecidir ama iş bulamadığı için Kudret'in mahallenin tefecisi borç tahsilat ofisinde çalışmaktadır. Biraz pısırıklığından biraz temiz kalpliliğinden hiç bir tahsilat yapamaz. Öyle ki elinden gelse cebinde ki paradan insanların borçlarını ödeyecektir. Projedeki en sorumluluk sahibi kişidir. Her ne iş yapıyorsa çok ciddiye alır, işin her türlü gereğini yerine getirmeye çalışır.

20 Mayıs 1973 Bursa doğumlu yetenekli oyuncu Çakallarla Dans filminde Delpiero Hikmet karakteriyle tanınmıştır.
murat akkoyunlu aile işi

Can Bonomo (Berk): 20'li yaşların hemen başında. Projedeki en kapalı kutudur. Orijinal hikâyede çok zengin bir ailenin çocuğudur ama bunu kimseye söylemez. Ailesinin zenginliğinden, ona sağladığı olanaklardan vazgeçmiş, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışmaktadır. Teknolojiye meraklıdır ve aile içinde "abi" rolünü üstlenecektir.

16 Mayıs 1978 İzmir doğumlu Can Bonomo şarkıcı ve oyunculuğu ile bilinmektedir. İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunu olan Bonomo 2012 Eurovision şarkı yarışmasında Love Me Back şarkısıyla yedinci sırada yer almıştı. 2014 senesinde Yalan Dünya dizisinde rol almıştır.
can bonomo aile işi

Özgür Emre Yıldırım (Kudret): 26 Ekim 1983 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Otosabi dizisinde Ayşegül Balcı ile birlikte ilk dizisini oynamıştır. Karadayı 3. sezonunda Murat karakterine hayat vermiştir. Elde Var Hayat, Kayıp Madalyon gibi dizilerde oynamıştır. Şevkat Yerimdar filminde boy göstermiştir.
Özgür Emre Yıldırım Kimdir?

Osman Wöber (Sami): 27 Şubat 1960 Ankara doğumlu oyuncu urtlar Vadisi Pusu dizisinde Tuncay Kantarcı karakteriyle herkes tarafından tanınmıştır. Oyuncu ve aynı zamanda sunuculuk yapan Müge Wöber'in eşidir. Osmanlı Tokadı, Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Pusu, İnce İnce Yasemince gibi dizilerde rol oynamıştır.
Aile işi Osman Wöber Kimdir?

Kaan:
Aile işi Hakan

Sait Genay (Ziya): Leman ile aynı yaşlarda eski bir sokak çalgıcısıdır. Hayatı boyunca akordeonundan ayrılmamış, onunla bir dost arkadaş gibi yaşamıştır. Çapkınlığı, çalıp söylediği eski tangolarla her ne kadar sokakta çalışsa da ruhen bir salon adamıdır Ziya. Leman ne kadar dan dunbir karakter ise, Ziya da bir o kadar incelikler adamıdır. Genel olarak neşelidir. Anlık tepkiler gösterebilir, bu tepkilere müziğini katabilir. Çok sesli bir karakter diyebiliriz Ziya'ya bu yüzden.

20 Mart 1953 doğumlu başarılı oyuncu İstanbul Belediyesi Konservatuarı mezunudur. Kurtlar Vadisi, Aliye, Hırsız Polis, Kaybolan Yıllar, Sakarya Fırat gibi dizilerde rol almıştır.

Mine Kılıç: 1986 Mersin doğumlu yetenekli oyuncu Azra Akın'lı ve Metin Alasya'lı Oyun Bitti dizisinde tanınmıştır. Büşra filmiyle tanınmaya devam etmiştir. Al Yazmalım ve Beni Böyle Sev dizilerinde rol bulmuştur.aile işi mine kılıç

Şafak Karali: 15 Temmuz 1969 Ankara doğumlu başarılı oyuncu Bir Zamanlar Anadolu'da, Sıcak ve Kanımdaki Barut gibi filmlerde rol almıştır. Avrupa Yakası dizisinde konuk oyuncu olarak boy göstermiştir.aile işi şafak karali

Aile İşi Yeni Bölüm Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.