Aile İşi Güncel Reyting Sonuçları

Atv ekranlarının yeni dizisi Aile İşi geniş oyuncu kadrosuyla yeni sezona giriş yaptı. Daha dizi başlamadan oyuncularıyla kendisinden çokca söz ettiren Aile İşi'nde beklentiler şimdiden yüksek. Ntc Medya'nın yapımcılığını yaptığı dizidePelin Akil, Ufuk Özkan, Füsun Demirel, Hasibe Eren, Murat Akkoyunlu, Can Bonomo, Sait Genay, Mine Kılıç, Şafak Karali ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimler başrolleri paylaşıyor. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi sosyal medyada çok konuşulmaya devam ediyor. Çekimleri İstanbul Eminönü'nde yapılan ve İstanbul'da devam eden, sosyal medya'da dahi en çok konuşulan dizilerden birtanesi olan Aile İşi Ne Kadar İzleniyor? 

24 Şubat Çarşamba günü 2. bölümü yayınlanan Aile İşi 4.42 oranla reyting sıralamasında 8. sırada yer buldu. Reyting sıralamasında ilk üçü Diriliş Ertuğrul, Kara Sevda ve Fatih Portakal ile Fox Ana Haber paylaştı.9 mart çarşamba günü 4. bölümü yayınlanan Aile İşi 3.57 oranla reyting sıralamasında 12. sırada yer buldu. Reyting sıralamasında ilk üçü Diriliş Ertuğrul, Kara Sevda ve Fatih Portakal ile Fox Ana Haber paylaştı.

16 mart çarşamba günü 5. bölümü yayınlanan Aile İşi 2.84 oranla reyting sıralamasında 22. sırada yer buldu. Reyting sıralamasında ilk üçü Diriliş Ertuğrul, Kara Sevda ve Fatih Portakal ile Fox Ana Haber paylaştı.

23 mart çarşamba günü 6. bölümü yayınlanan Aile İşi 2.82 oranla reyting sıralamasında 21. sırada yer buldu. Reyting sıralamasında ilk üçü Diriliş Ertuğrul, Kara Sevda ve Fatih Portakal ile Fox Ana Haber paylaştı.Aile İşi Yeni Bölüm Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.