Alemde Bir Gece Filmi Nerede Çekildi? Konusu Oyuncuları

Televizyonda ilk kez Star Tv'de ekranlara gelecek olan yerli sinema filmi Alemde Bir Gece saat 20:00'de ekranlara gelecek. Komedi tadında izleyeceğimiz Alemde Bir Gece filminin yönetmenliğini Barış Erdoğan üstlenmiştir. Aydemir Akbaş, Beyti Engin, Bülent Alkış, Ceyda Olguner, Selin Deveci, Burcu Binici, Ömer Gecü'nün oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin başrolünde Aydemir Akbaş yer alıyor.

Alemde Bir Gece filminin çekimleri İstanbul'un çeşitli semtlerinde tamamlanmıştır.Konusu: Çok mutlu güzel bir evliliği olan Ozan'ın hayatı bir gecede hayal bile edemeyeceği kadar çok belanın içine girer. Hiç kimsenin işine gücüne karışmayan Ozan kendi halinde bir insandır. Eşi Elif birkaç günlüğüne annesinin yanına gitmiş ve ertesi günde dönecektir. Evde yalnız olan Ozan'ın çocukluk arkadaşı olan Tolga ve Fehmi yanlarında getirdiklerinde bir kadın ile eve gelirler.

Ozan evdekileri bir an önce göndermeye çalışırken Fehmi salonda tek başına televizyon izlemektedir. Yasa dışı bahis oynayan Fehmi büyük ödülü kazanınca kalbi heyecanı kaldırmayıp orada can verir. Ozan, Tolga ve Ati ölen arkadaşlarının cesedinden kurtulmak için komşusu emekli başçavuş Eşref'in peşinden sürüklenirken başlarını daha da büyük bir belaya sokarlar.

Eğlence dolu komedi filmi Alemde Bir Gece Salı akşamı Star Tv'de ekranlara gelecek sakın kaçırmayın...BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.