facebook twitter Google Plus

Altın Tepsi Dizisi Oyuncuları Ve Konusu


Reklamlar

Geçtiğimiz sezon ekranların en çok izlenen kanalı haline gelen Atv'den yep yeni bir dizi projesi daha bomba gibi geliyor. Yapımcılığım Medyapım'ın yaptığı Melis Civelek'in senaryosunu yazdığı dizinin başrollerinde Cesur Yürek dizisinden tanıdığımız Onur Tuna ile Göç Zamanı dizisinden hatırladığımız Talat Bulut paylaşıyor. Cemiyet iş dünyasının perde arkasını konu alan dizinin henüz kadın oyuncuları belli değil. Oyuncu ve cast çalışmaları devam eden dizinin yayın tarihi henüz netleşmedi. Altın Tepsi yeni sezonda atv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Altın Tepsi Dizisi Konusu

Altın Tepsi Dizisi Oyuncuları

Onur Tuna (Alihan Taşdemir)

aşka ve kadınlara karşı kendini sakınan havacılık şirketi sahibi rolüyle izleyici karşısına çıkıyor.

16 Temmuz 1988 Çanakkale doğumlu yetenekli oyuncu 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde Lisans eğitimi almıştır. 1.95 boyundaki yakışıklı oyuncu İzmir'de Üniversite hayatında 4 yıllık profesyonel mankenlik yapmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Hayat Devam Ediyor dizisinde Seraç Bakırcı karakterine hayat vermiştir. Bi Küçük Eylül Meselesi filminde rol almıştır ve son olarak Filinta dizisinde Filinta Mustafa karakterine hayat vermiştir.Zeynep

Bir uçakta hosteslik yapan idealist bir karakter olan Zeynep sivri sözleriyle Alihan Taşdemir'i etkileyecek.

Talat Bulut (Halit Aydın)

Önemli bir iş adamını hayata geçiriyor.

1956 Kars doğumlu Talat Bulut Hacettepe Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Türkan Şoray'ın ısrarı ile ilk olarak Hazal filminde oynayarak oyunculuğa ilk adım adımını attı. Usta oyuncu Mutluluk, Mucize gibi filmlerde rol almıştır. Oynadığı filmlerin yanı sıra Kasaba, Annem, Saklambaç gibi dizilerde de oyunculuğunu göstermiştir.
talat bulut

Altın Tepsi Fragmanı

Yükleniyor...
Facebook Yorumları