Analar Ve Anneler Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu Ve Fragmanı

Efsane yapım Ay Yapım'dan bir dizi daha geliyor. Ay Yapım bu defa dram tarzında bir diziyle atv ekranlarında izleyiciyi ekranlara bağlamayı planlıyor. 2015 - 2016 sezonuna Kara Sevda ile girecek olan Ay Yapım'ın 2. projesi Anneler ve Analar. Anneler ve Analar güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor.analar ve annelerİzleyicilerin heyecanla beklediği yeni dizi Anneler ve Analar'ın ne zaman başlayacağı merak konusu. Çekimlerine 2 hafta önce başlanan diziye yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Mehmet Ada Öztekin'in yönetmenliğini yapacağı Berkin Oya'nın ise senaristliğini yapacağı yeni dizi Anneler ve Analar atv ekranlarında başlayacak. Dizinin oyuncu kadrosunda geçen sezon star tv ekranlarında yayınlanan Medcezir dizisinden tanıdığımız başarılı isimler yer alıyor. Atv ekranlarında yer alacak yapımda Sinem Kobal, Metin Akdüler, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Binnur Kaya, Nazan Kesal ve Tansu Taşanlar gibi isimler rol bulacak.

 

Sinem Kobal

 Okan Yalabık

okan yalabık anneler analar1978 İstanbul doğumlu 1.86 boyundaki yakışıklı oyuncu İstanbul Üniversitesi mezunudur. Hande Soral kendisinin eski eşidir. Ozan yalabık ise kardeşidir. Okan Yalabık Muhteşem Yüzyıl'da Pargalı İbrahim Paşa performansıyla tanınmıştır.

 

  

 

Hazar Ergüçlü

hazar ergüçlü anneler ve analar1992 Kıbrıs doğumlu 23 yaşındaki genç oyuncu Hazar Ergüçlü geçtiğimiz sezon Medcezir dizisinde gösterdiği performans ile tanınmaktadır. 1.70 boyunda 54 kilodadır.

 

  

 

 

 

Metin Akdülger

metin akdüler anneler ve analar1988 Bursa doğumlu Metin Akdülger geçtiğimiz sezon Medcezir dizisindeki performansıyla tanınmaktadır.

  

 

 

 

 

  

Binnur Kaya

binnurkayaannelerveanalar1972 Elazığ doğumlu 43 yaşındaki başarılı oyuncu İhsan Doğramacı tiyatrocu ve oyuncudur. Başarılı oyuncu bu yaşına kadar bir çok dizi ve filmde rol almıştır.

 

 

 

 

 

 

Nazan Kesal

nazan kesal anneler ve analar1969 Manisa doğumlu Nazan Kesal tiyatro sinema ve dizi oyuncusudur. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesinde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu son olarak Bugünün Saraylısı dizisinde rol almıştır.

 

 

 

 

 

Tansu Taşanlar

tansu taşanlar anneler ve analar1984 Ankara doğumlu olan Tansu Taşanlar Selçuk Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. Son olarak Kara Para Aşk dizisinde rol alan Tansu Taşanlar başarılı bir sezon geçirmişti.

 

 

 

 

 

 

Burak Tamdoğan

burak tamdoğan1971 Ankara doğumlu usta oyuncu Ankara Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Kara Para Aşk dizisinde Hüseyin Demir karakteriyle iyi bir sezon geçiren Tamdoğan 

 

 

 

 

 

 

Ulaş Tuna Astepe

ulaş tuna astepe27 yaşındaki Kocaeli doğumlu genç oyuncu Mimar Sinan Devlet Konservatuarında oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Yetenekli oyuncu Karadayı dizisinde Mahir'in kardeşini oynamıştı.

 

 

 

 

 

İpek Bilgin

analar ve anneler ipek bilgin1965 İstanbul doğumlu usta oyuncu Ankara Devlet Tiyatrosunda görev almıştır. Maral, Ezel ve 20 dakika gibi dizilerde rol almıştır aynı zamanda Kelebeğin Rüyası, Hükümet Kadın gibi filmlerde de boy göstermiştir.

 

 

 

 

Analar ve Anneler Yeni Bölüm Fragmanı

 

 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.