Anavatan Oyuncu Kadrosu Listesi

Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği yeni bir dizi projesi 2016 - 2017 sezonunda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İsmi Anavatan olarak açıklanan yeni dizinin başrol oyuncuları Serkan Altunorak ve Yasemin Allen olarak açıklandı. Dizinin masaüstü çalışmaları tamamlanırken oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Dizisinin senaryosu ve konusu Homeland dizisininden uyarlanacağı söyleniyor. 46 Yok Olan dizisinde yeteneğini öne çıkartamayan Yasemin Allen bakalım Anavatan dizisinde nasıl bir performans gösterecek ?

 

Anavatan Dizisi Konusu

 Anavatan Dizisi Oyuncuları

Yasemin Allen

10 Temmuz 1989 Londra doğumlu genç oyuncu İstanbul'da yaşamaktadır. Annesi Suna Yıldızoğlu'dur. Müjdat Gezen Konservatuarı tiyatro bölümünü bitirmiştir. Hayat Devam Ediyor dizisinde rol arkadaşı olan Onur Tuna ile ilişkisi bulunmaktadır. Kavak Yelleri, Hayat Devam Ediyor, Muhteşem Yüzyıl, Şeref Meselesi dizilerinde rol almıştır.

 

Serkan Altunorak

24 Aralık 1976 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu Hacettepe Üniversitesi mezunudur. Melekler Korusun, Muhteşem Yüzyıl Aşkın Kanunu gibi dizilerde rol almıştır. Yakışıklı oyuncu son olarak Evli ve Öfkeli dizisinde boy göstermiştir. 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.