Aşk Tesadüfleri Sever 2 Oyuncuları, Konusu Ve Fragmanı

Kerem Bursin ve Farah Zeynep aynı projede buluşuyor. Fanlarının yoğun isteği üzerine sosyal medyada Sorak'a teklif götürüldü. Bir çok ünlü ismin bulunacağı filmin 2. serisi geliyor. Farah Zeynep ve Kerem gibi isimlerin başrollerini paylaşacağı 2016 yılının sonlarına doğru vizyona girmesi beklenen Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak üstleniyor. Çekimleri Bursa ve ilçelerinde gerçekleşen Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin eylül ayının sonlarına doğru çekimleri bitmesi bekleniyor. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmin yapımcılığını TAFF yapım üstlendi. 

 Aşk Tesadüfleri Sever 2 Konusu

Ömer Faruk Sorak'ın yazıp yöneteceği Aşk Tesadüfleri Sever filminin 2. serisinin konusu hakkında henüz net bir bilgi yok. Konusu hakkında detaylar geldikçe bilgilendireceğiz...

 Aşk Tesadüfleri Sever 2 Oyuncuları

Kerem Bursin

4 Haziran 1987 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu Güneşi Beklerken dizisinde Kerem Sayer ve Güneş Sayer karakterleriyle tanınmıştır. Ayrıca Ulan İstanbul ve Şeref Meselesi dizilerinde rol almıştır.

Haberin Diğer Detayları için Diğer Sayfalara Göz Atabilirsiniz...

Farah Zeynep Abdullah

17 Ağustos 1989 Gaziantep doğumlu güzel oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile başrollerini paylaştığı Kurt Seyit ve Şura dizisiyle tanınmıştır. Kelebeğin Rüyası ve Unutursam Fısılda gibi filmlerde başrol oynamıştır.

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.