Aşk Yalanı Sever Oyuncuları

Kocamın Ailesi yapımcısı Banu Akdeniz (Mia Yapım)'dan güzel bir dizi haberi daha geldi. Başrollerinde İlhan ŞeşenÜnal Silver ve Arif Erkin'in rol alacağı Aşk Yalanı Sever dizisi hakkında gelişmeler için sitemizi takip etmeyi unutmayınız. Aşk Yalanı Sever dizisinin senaryosunu Deniz Hayriye Ersöz liderliğinde Verda Pars ve Şeyda Delibaşı kaleme almaktadır. Aşk Yalanı Sever dizisi cast çalışmaları büyük bir hızla devam ederken, oyuncu kadrosuna yeni dahil olan oyuncuları hızlı bir şekilde sizlere buradan duyurmaya çalışacağız. Mia Yapım sosyal medya hesaplarından edindiğimiz bilgiler dahilinde netlik kazanan oyuncuların bilgileri aşağıda verilmiştir. Oyuncularımızın dizideki karakterleri hakkındaki bilgiler açıklandığında buradan duyuracağız. Aşk Yalanı Sever dizisi için kanal arayışı devam etmektedir. Yayınlanacağı kanal tahminimizce Fox Tv olacaktır.

Aşk Yalanı Sever Konusu:

Ölüm döşeğindeki Hüseyin Koçoğlu’nun torunlarından son bir dileği vardır. Yıllar önce sahip çıkamadığı torunu Ece’nin bulunup eve getirilmesini ister. Bu dileği gerçekleştirmek için elinden geleni yapmaya çalışan diğer torunu Ferit, bir türlü Ece’yi bulamaz. Ancak olaylar, sonunda dedesine sahte bir torun bulma fikrine razı olan Ferit’in beklediği gibi gelişmeyecektir...Buse Arslan (Peri Aslan)

Aşk Yalanı Sever Oyuncuları:

 

Eren Hacısalihoğlu (Ferit Koçoğlu)

5 Haziran 1979 Trabzon doğumlu genç oyuncu 1.80 boyunda ve 73 kilodadır. İnsan Aldandı, Mavi Kelebekler ve Benim İçin Üzülme gibi dizilerde rol almıştır.

Murat Okay (Rafet Aslan)

1980 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Kadir Has Üniversitesi'nde İleri Oyunculuk Yüksek Lisans bitirmiştir. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarında eğitimini tamamlamıştır. Coca Cola, THY, Eti tadında gibi bir çok reklam filminde oynamıştır. Başka Dilde Aşk, Osmanlı Cumhuriyeti gbi sinema filmlerinde rol almıştır. Geniş Aile, Yalan Dünya, Kocamın Ailesi gibi dizilerde rol almıştır.

murat okay kimdir

 

Seda Güven (Gonca)

11 Haziran 1984 İzmir doğumlu yetenekli oyuncu 1.66 boyunda ve 50 kilodadır. Oğuz Güven ve Serpil Güven'in tek çocuğudur. Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarımı Bölümü mezunudur. Ekmek Teknesi dizisiyle oyunculuk hayatına atılmıştır. Fatmagül'ün Suçu Ne, Merhaba Hayat, Kurt Seyit ve Şura gibi dizilerde rol almıştır.

İlhan Şeşen: (Cüneyt Koçoğlu)

18 Haziran 1948 doğumlu olan şarkıcı ve oyuncu İlhan Şeşen diziye renk katacak. Oyunculuğunu ispatlamış usta oyunculardan olan oyuncumuz daha önce birçok dizi ve filmde rol almıştır. Rol aldığı dizilerden bazıları, 2004 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Aliye, 2007 yılında Kanal D de yayınlanan Annem dizisinde rol almıştır.

Aşk Yalanı Sever İlhan Şeşen

Arif Erkin: (Hüseyin Koçoğlu)

11 Eylül 1935 Gaziantep doğumlu usta oyuncu diziye dahil olan oyunculardan. Kanal D ekranlarında yayınlanan Yabancı Damat dizisinde Memik Dedeyi canlandıran usta oyuncu yeni dizide hangi karaktere can vereceği henüz belli değil. Son rol aldığı dizi ise 2015 yılında Star tv ekranlarında yayınlanan Güzel Köylü dizisidir.

Aşk Yalanı Sever Arif Erkin

 

Ünal Silver: (Murat Aslan)

Usta oyuncu 16 Temmuz 1948 İstanbul doğumludur. Daha önce bir çok popüler dizi ve filmde rol almıştır. Rol aldığı en bilindik dizi ise Kanal D ekranlarında yayınlanan başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ'unda bulunduğu Kuzey Güney dizisidir.

Aşk Yalanı Sever Ünal Silver

 

Zuhal Yalçın (Canan Aslan)

22 Temmuz 1971 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Keşanlı Ali Destanı ve Yara filminde rol almıştır. Asuman Dabak tiyatrosunda rol oynamaktadır. Osmanlı Cumhuriyeti fiminde önemli bir rol oynamıştır. Çiçek Taksi, Selena, Yasemin ve Kocamın Ailesi dizilerinde boy göstermiştir.

 

Guru Aydoğan (Çetin (Çito)

11 Ekim 1988 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Oya Aydoğan'ın oğludur. 1.90 boyunda ve 86 kilodadır. Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetimi mezunudur. Kedi Özledi ve Oyun Zamanı filmlerinde rol almıştır. Not Defteri dizisinde Cenk Hoca karakterini rol oynamıştır.

Ahmet Kayakesen ( )

5 Ocak 1984 İzmir doğumlu yakışıklı oyuncu Çılgın Dersane 3 filminde Ercü karakterini canlandırmıştır. Kocamın Ailesi dizisinde Fatih rolünde oynamıştır.

ahmet kayakesen kimdir

Makbule Meyzinoğlu (Nihal Koçoğlu)

41 yaşındaki başarılı oyuncu Muhteşem Yüzyıl'da Kraliçe İzabel karakterini canlandırmıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan Çalı Kuşu dizisinde rol oynamıştır.

aşk yalanı sever makbule meyzinoğlu

Yeşim Gül (Elmas Koçoğlu)

27 Mayıs 1966 Ankara doğumlu deneyimli oyuncu ikizler burcudur. Kahverengi gözleri ve 1.70 boyundadır. Arka Sokaklar, Ömre Bedel, Alın Yazım gibi dizilerde rol almıştır.yeşim gül kimdir

İsmail Ege Şaşmaz (Serdar Koçoğlu)

Dizide Nihal'in oğlu Ferit'in ise kuzeni rolünde oynamaktadır.25 Ksım 1993 Manisa doğumlu genç oyuncu Manisa Polinas Endüstri Meslek Lisesi, Plastik Enjeksiyon Kalıp Bölümünden mezun olmuştur. Aşk Yalanı Sever dizisiyle oyunculuk hayatına ilk adımını atmış olacak.

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.