Aşk Yeniden Ayfer Kimdir?

Fox Tv2nin sevilen komedi dizisi Aşk yeniden dizisinde brbirinden yetenekli oyuncuları bir arada görüyoruz. Ancak öyle bir karakter var ki! Dizide 2 kızı olan Fadik ve Şaziment'in annesi Ayfer'in diziye kattığı enerji gerçekten bambaşka. Dizide takılan ismi ise Gergedan Ayfer olarak bilinmektedir.

Aşk Yeniden Ayfer karakterine can veren oyuncumuzun gerçek ismi ise Esin Gündoğdu'dur.Özellikle son bölümlerler de Darbeli Haydar ile yaşadığı aşk izleyici tarafından çok beğenildi. Birbirlerine karşı hal ve haraketleri büyük beğeni ile izlenmektedir.

Peki Kimdir Bu Esin Gündoğdu?

Başarılı oyuncu 1977 doğumludur. Daha önce bir çok Tiyatro, dizi ve filmlerde küçük rollerde yer almıştır. Küçük roller olsa bile kendinden birşeyler katarak izleyiciyi kendine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu ayrıca taklit yapmayı çok seviyor.  2009-2010 yıllarında Olacak O Kadar, 2012 Merhaba Hayat gibi dizilerde rol almıştır. 2015'te vizyona giren Kocan Kadar Konuş Filmindede adını sıkça duyabilirsiniz. Son günlerde ise Fox Tv'de yayınlanan Aşk yeniden dizisinde Ayfer karakterine can vermektedir.Aşk Yeniden Ayfer

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.