Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Aşk Yeniden Dizisinde Ayrılık Var

Fox tv ekranlarında 2. sezonu ile güzel bir başlangıç yapan Aşk Yeniden'de önemli gelişmeler yaşanıyor. Birbirinden başarılı isimlerin bulunduğu oyuncu kadrosundan 2 önemli isim ayrıldı. 

 Gönüllerde taht kuran özellikle gençlere hitap eden dizinin gelecek günlerde kadrosuna yeni transferler yaparak dizi kadrosunu güçlendireceği söyleniyor. Diziden ayrılan oyuncuların yerine elbette yeni isimler gelecek fakat bu isimler kimler olacak ilerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz...

 

Başrollerinde Buğra Gülsoy, Özge Özpirinçci, Tamer Levent, Lale Başar, Orhan Alkaya, Nazlı Tosunoğlu, Can Sipahi, Nilay Deniz, Sema Keçik ve Tülin Oral gibi oyuncular bulunduran Aşk Yeniden dizisinde İrem karakterini rol alan Didem Soydan ve Hacer rolünü oynayan Fatma Karanfil yapımcıyla anlaşmaları sonucu dizideki hayatlarına son verdiler. fatmakaranfilaskyeniden

Fatma Karanfil

1952 Eskişehir doğumlu olan 53 yaşındaki Fatma Karanfil tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olarak tanınmaktadır. Karanfil başarılı bir oyuncu olmakla birlikte sayısız dizi ve filmde görev almıştır. Son olarak Selam filminde rol alan başarılı oyuncu Aşk Yeniden ile kendini bulmuştu fakat bir sezon geçirmekle yetindi.

 

  

 

 

Didem Soydan

27-didemsoydanaşkyeniden1984 İstanbul doğumlu 31 yaşındaki Didem Soydan kariyerine model ve dizi oyuncusu olarak devam etmektedir. Mutlak Adalet, Bir Hikayem Var filmlerinde rol almasının yanı sıra Güzel Çirkin, Uçurum dizilerinde oynamıştır.

  

 

 

 

 

Aşk Yeniden Yeni Bölüm Fragman

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.