Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Aşkın Bir Balonmuş Filmi Vizyon Tarihi Belli Oldu

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze'nin 9 ay önce aldattığı Seçkin Piriler'e film teklifi geldi. Henüz aldatılmanın etkisinden kurtulamayan güzel manken Piriler Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği Aşkın Bir Balonmuş filminde aldatılan genç kız Ece karakterine hayat verecek. Ece ve Gece olmak üzere iki kız kardeşin şehir dışından gelen yakışıklı sert bir erkeğe aşık olmaları sonucunda aldatılmaları konu alınacak. Çekimleri Kapodokya'da yapılan Aşkın Bir Balonmuş 2017'de vizyona girmesi bekleniyor. Henüz erkek başrol oyuncusu belirlenmeyen filmin vizyon gireceği gün de netlik kazanmadı.

 Aşkın Bir Balonmuş Film Konusu

Ece ve Gece olmak üzere iki kız kardeşin şehir dışından gelen yakışıklı sert bir erkeğe aşık olmaları ve sonucunda neler doğurduğunu anlatıyor.

Aşkın Bir Balonmuş Oyuncuları

Seçkin Piriler

1980 doğumlu güzel manken Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dershane gibi filmlerde yardımcı oyuncu rolünde oynamıştır. 24 mart 2010 tarihinde Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile evlenmiştir. Hakan ve Volkan olmak üzere iki çocuğu bulunmaktadır.

Aşkın Bir Balonmuş Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.