facebook twitter Google Plus

Aslan Ailem Burcu Kimdir?


Aslan Ailem Yeni bölüm fragmanı
Reklamlar

Güneşin Kızları dizisiyle ün kazanan Burcu Özberk geçtiğimiz sezon Şahane Damat dizisinde Melek karakterine hayat vermiştir. Melek karakteriyle de başarılı bir sezon geçirmiş fakat dizinin erken final yapmasıyla boşta kalmıştı. Kendini bir süreliğine dinlenmeye veren güzel ve genç oyuncu bir diğer film prohesi Direniş Karatay'da rol aldı. Özberk'in yeni sezonda yer alacağı yeni dizi projesi Aslan Ailem'de Akın Akınözü ile başrolleri paylaşacak. Özberk dizide kendi ismiyle yani Burcu Olgun karakteriyle karşımıza çıkacak.

Burcu Özberk (Burcu Olgun)

12 Aralık 1989 Eskişehir doğumlu yetenekli oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huricihan Sultan karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Güneşin Kızları dizisinde Nazlı Yılmaz karakteriyle büyük bir kitleye sahip olmuştur.

Loading...
Facebook Yorumları

Warning: fopen(log/haber/%%-haber-2425-aslan-ailem-burcu-kimdir-burcu-ozberk-biyografisi-yasi-nereli-sevgilisi-kim--haber.fragman-tv.com--%%.html): failed to open stream: No space left on device in /home/fragman/public_html/ahaber.php on line 273

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/fragman/public_html/ahaber.php on line 273

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/fragman/public_html/ahaber.php on line 273