Aslan Ailem Dizisi Oyuncu Listesi Ve Konusu


Oyuncu Listesinin tamamı için buraya tıklayın

Yıllar önce Geniş Aile olmak üzere bir çok projede imzası bulunan Ömer Uğur'un yönetmenliğini yaptığı dizi dört kardeşin hikayesini konu alacak. Nuray Uslu ve Ayça Mutlugil'in senaryosunu yazdığı dizinin başrollerini Burcu Özbek ve Akın Akınözü paylaşıyor. Trt 1 ekranlarının yeni dizisi Aslan Ailem 22 ekim pazar akşamı itibariyle her hafta pazar akşamları saat 20:00'da ekranlarınıza geliyor.

Aslan Ailem Dizisi Konusu

Çekimleri Poyrazköy civarında gerçekleşen dizide 4 erkek kardeş ile anne, baba ve babaannelerinin çevresinde dönen birbiriyle sürpriz bağlantılar yaşayacakları romantik, heyecanlı hikayeleri de içinde barındıran sıcak ve komik bir aile dizidir.Aslan Ailem Dizisi Oyuncuları

Burcu Özberk (Burcu Olgun)

12 Aralık 1989 Eskişehir doğumlu yetenekli oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huricihan Sultan karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Güneşin Kızları dizisinde Nazlı Yılmaz karakteriyle büyük bir kitleye sahip olmuştur. Son olarak Şahane Damat dizisinde başrolde yer almıştır.

Aslan Ailem Burcu Kimdir?

Akın Akınözü (Murat Aslan)

1 Ocak 1990 Ankara doğumlu oyuncu 1.80 boyunda ve 78 kilodadır. Ted Ankara Kolejini bitirmiş daha sonra Amerika'da eğitimini tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Azrail filminde yaşarken daha sonra Muhteşem Yüzyı ve Ama Arkadaşlar İyidir projelerinde yer almıştır.Fırat Altunmeşe (Umut Aslan)

1990 İstanbul doğumlu genç oyuncu İzzet Altınmeşe'nin oğludur. Genç oyuncunun bir ablası ve bir abisi bulunmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Bensiz, Vicdan,Kaçak Gelinler, Cesur ve Güzel gibi dizilerde rol oynamıştır.

Aslan Ailem Umut Aslan Kimdir?

Bora Akkaş (Mutlu Aslan)

12 Ekim 1990'da İstanbul'da hayata gözlerini açan sevilen oyuncu Bora Akkaş 1.78 boyunda ve 67 kilodadır. Terazi burcu olan oyuncu Geniş Aile dizisinde Zekai Kirişçi karakteriyle tanınmıştır. 3 yaşındayken anne ve babası boşanmıştır. Özel Kadıköy Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun olmuştur. Kocan Kadar Konuş filminde Mehmet Lütfi karakterine hayat vermiştir. Öğrenci İşleri, Geni Aile Yapıştır, Çifte Saadet, Ay Lav Yu Tuu ve Dayan Yüreğim gibi projelerde yer almıştır.Hakan Salınmış (Vedat)

1964 Ankara doğumlu sanatçı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi mezunudur. Bizim Evin Halleri, Pilli Bebek, Aliye, Kadın Her Zaman Kadın, Yalancı Yarim ve Şeref Meselesi gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Vatanım Sesin dizisinde Eşref Paşa'yı canlandırmıştır.

Zerrin Sümer (Hayriye)

1 Ocak 1945 İzmir Bergama doğumlu oyuncu Bergama Halk Eğitimi Merkezi, Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. O Hayat Benim, Güzel Köylü, Zeytin Tepesı, Düğün Dernek, Sakarya Fırat, Kara Bela ve Şansımı Seveiym gibi projelerde yer almıştır.

Ferdi Sancar (Gayret)

24 Mart 1980 İstanbul doğumlu oyuncu ilk okul ve lise eğitimini İstanbul Büyükçekmece'de tamamladı. İlk tiyatro deneyimine Evde 3 Başına adlı oyunla başlamıştır. Bir çok reklam filmleri ve dizilerde rol almıştır. Son olarak Ölene Kadar dizisinde Fahri karakterine hayat vermiştir.Benian Dönmez (Hatice Aslan)

1965 Ankara doğumlu oyuncu 1.65 boyunda ve 71 kilodadır. Ankara Üniversitesi Dil Tairh Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Şeref Meselesi, Çıplak Gerçek, Bir Yusuf Masalı ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi projelerde yer almıştır.

Eda Şölenci (Pelin Erdem)

Levent Özdilek (Tayfun Olgun)

Mehmet Şeker (Cem)

Lise Devriyesi'nde Mehmet karakterine hayat vermiştir.İpek Özağan

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.