Benden Bu Kadar Filmi Nerede Çekildi?

Fox Tv'nin her Perşembe Tv'de ilk yerli sinema kuşağından  bu hafta Bora Onur'un yönetmenliğini üstlendiği Benden Bu Kadar isimli yerli sinema filmi 2 Ağustos Perşembe akşamı saat 20:00'de ekranlara gelecek.

Başrollerinde Hande Katipoğlu, İrfan Kangı, Ceyhun Fersoy ve Zuhal Yalçın’ın yer aldığı komedi filmin Benden Bu Kadar'ın çekimleri İstanbul'da tamamlandı. Yarışmaların yapıldığı sahneler ise Ben Bilmem Eşim Bilir gibi yarışmalarında çekildiği özel stüdyolarda tamamlandı.Benden Bu Kadar filminin konusu ise kısaca şöyle; Beş yıldır evli olmalarına rağmen karısı Pınar'a hala ilk günki kadar çok seven Mesut'un hayatı eşi Pınar'ınb araba kazanmak için yarışmaya katılmaya ısrar ettiği yarışma programında çiftin hayatları alt üst olur.

Pınar çok inatçı tuttuğunu koparan bir yapıya sahip olmasından dolayı yarışmada da arabayı kazanamadıkları için eşi Mesut'u sorumlu tutar ve bu inat uzun süre devam etmesiyle çift boşanmanın eşiğine gelir. İnat'ın bir çiftin hayatını nasıl etkilediğini hikayesini izlemeye hazır mısınız?

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.